Meie elanikud

 • Division

  Üks Eesti esimesi ja legendaarsemaid reklaamiagentuure, mis on tegutsenud juba 22 aastat. Division on tuntuim brändiehitaja ja turuliidritele teenindaja, kelle klientideks on Saku Õlletehas, Swedbank, Telia, Salvest, Tallegg, Jägermeister, Premia Foods, Omniva jne.


  www.division.ee

 • Elevaator

  Elevaator on kolme Eesti juhtiva loovagentuuri – ADM, AGE McCann ja Division poolt loodud startup labs, mis loob ettevõtlikele loomemajandusse panustada soovivatele inimestele võimaluse tegeleda huvitavate ideede, projektide ja ettevõtlusega – luua ja tuua turule innovaatilisi tooteid ja teenuseid.


  http://elevaator.com

 • Creative Fuel

  Eesti loovettevõtteid ühendav klaster, milles tänaseks osalevad ADM Interactive, Age McCann, Division, Nexd ja Elevaator. Klastri loomise eesmärk on ühiste jõududega arendada eksporti, noorte talentide haridust ja loovmajanduse idu-ettevõtlust.

 • Nexd

  2015. aastal loodud rahvusvahelise haardega digiagentuur, kes toodab interaktiivset sisu kõikidele ekraanidele: mobiil, tablet, desktop ja TV. Nexdi klientide hulka kuuluvad nii Baltikumi suurettevõtted kui ka globaalsed brändid nangu Adidas, Tiffany&Co, Jaguar jpt. Lisaks brändidele on agentuuri klientideks ka mitmed meediakanalid ning reklaami- ja digiagentuurid üle kogu Euroopa.


  www.nexd.ee

 • ADM Interactive

  Eesti suurim digiagentuur, kes on juba 19 aastat tegev nii kodu- kui ka rahvusvahelisel turul. ADM loob digilahendusi, mis aitavad ettevõtetel ärieesmärke saavutada ning teevad inimestel elu paremaks. Teenuste hulka kuulub nii kampaaniate korraldamine, kui veebikeskondade arendamine ja hooldus ning strateegiate ja taktikate koostamine. ADM on suutlik arendama nii mahukaid e-kommertslahendusi ja iseteenindusi, kui ka tavalisi veebilehti – seda kõike nii veebis kui mobiilis. ADM on aastaid olnud tipus Eesti turundusfirmade ja agentuuritulu teenijate TOPis. 4 aastat järjest on noppinud võite Eesti digiturunduse tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu. Üle poole ADMi käibest on eksport. Suurimad kliendid on erinevad rahvusvahelised tehnoloogia ettevõtted ja reklaami/digi agentuurid, ja kohalikud tuntud brändid nagu G4S, Telia, Kaubamaja Grupp, Tallinna Lennujaam, ERGO, Töötukassa, Premia, Swedbank, Ülemiste keskus, Amserv Auto, MyFitness jne.


  www.adm.ee

 • Age McCann

  Eesti vanim reklaamiagentuur, asutatud aastal 1991. Age McCann kuulub maailma suurimasse reklaamiketti McCann Worldgroup. Suurimateks klientideks on Viking Line, Telia (Diil), Liviko, Viru Keskus ja Alexela. Age on läbi aegade enim auhindu saanud Eesti agentuur, aasta reklaamiagentuur 2015 ja aasta disainiagentuur 2014.


  www.age.ee

 • Korsten, Armastus & Hea Toit

  Restoranis saab nautida suurepäraseid toite ning rikkalikust joogimenüüst leiab igaüks endale midagi meelepärast. Pakutakse värskeid salateid, pastasi ning põnevaid valikuid jagub nii liha- kui ka kalasõpradele. Restoranis on avatud köök ja nii pakutakse roogade serveerimisel põnevust ja silmailu ning paljud toidud viimistletakse saalis otse kliendi silme ees! Menüüs kasutatakse värskeid tooraineid, mis suuresti pärinevad Eestist. Suveterrass asub kultuurikatla sisehoovis, mis loob kauni ja privaatse atmosfääri. Restoran ootab külalisi kõikjalt, seitsmel päeval nädalas ja ka perekondi koos lastega, sest laste jaoks on restoranil isuäratav lastemenüü.


  www.facebook.com/Korstenresto/

 • Eesti Arhitektuurikeskus (EAK)

  Keskendub oma tegevustes Eesti nüüdisarhitektuurile ja selle tulevikule. Keskuse missiooniks on kaasaegse Eesti arhitektuuri ja linnaehituse edendamine ja arendamine, arhitektuurialase teadlikkuse kasvatamine, arhitektuuriinfo kogumine, vahetamine, vahendamine ja levitamine kodu- ja välismaal. EAK eesmärk on integreerida teadmine ja kompetents arhitektuurist ühiskonna teiste valdkondadega, aidates kaasa arhitektuuriga seotud valdkondade arengule ning uuendustele. EAK loojate sooviks on ületada piire nii sotsiaalses kui kultuurilises mõttes, et jõuda erineva publikuni, tegutsedes mitmetel tasanditel: nii üksikisiku, ühenduste, riiklikul, regionaalsel, rahvuslikul kui globaalsel tasandil. Arhitektuurikeskus on üks Eesti arhitektuuripoliitikat elluviivatest institutsioonidest.
  Lisaks on Tallinna vanalinna serval, kiiresti arenevas Kalasadama piirkonnas asuv Arhitektuurikeskus inspireeriv keskkond seminaride, koolituste, vastuvõttude ja teiste sündmuste korraldamiseks.


  www.arhitektuurikeskus.ee

 • Eesti Disainikeskus

  Eesti Disainikeskus on disainivaldkonna ühendaja ja edendaja. Meie eesmärk on suurendada disaini nähtavust ühiskonnas, tõsta disainialast teadlikkust ning edendada disaini kasutamist strateegilise tööriistana suurte ühiskondlike väljakutsete lahendamisel, majanduskasvu ja innovatsiooni suurendamisel ning elukeskkonna kvaliteedi parandamisel.


  https://disainikeskus.ee

 • EKKM ehk Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum

  EKKM on isetekkeline mittetulunduslik näituseasutus, mis paigutab ennast kusagile ametlike riiklike kunstiinstitutsioonide ja artist-run-do-it-yourself projektiruumide vahealasse.

  See toimib kohatäitena lokaalses kultuuripoliitilises tühimikus. EKKM on ebakonventsionaalne idee kaasaegse kunsti muuseumist, mis produtseerib, näitab, kogub ja populariseerib kaasaegset kunsti, muutes samal ajal kunstivälja juurdunud toimemehhanisme, reegleid ja näituste produtseerimise meetodeid. See on noorema põlvkonna kunstnike, kuraatorite ja kunstitudengite iseinstitutsionaliseerumise vahend. EKKMi asutasid Anders Härm, Elin Kard, Marco Laimre ja Neeme Külm. Alates aastast 2016 juhivad EKKMi Marten Esko ja Johannes Säre, kes ühinesid muuseumiga 2011. aastal.

  EKKM tegutseb alates 2006. aasta lõpust algselt skvotitud kuid nüüdseks legaliseeritud pinnal, Kultuurikatla ja Linnahalli kõrval, eelnevalt tühjalt seisnud kunagise Tallinna Soojuselektrijaama kontorihoone ruumides. Alates 2007. aastast on EKKM produtseerinud näituseid ning kogunud kunsti ning 2010. aastast funktsioneerinud regulaarse neljanäituselise hooajaga aprillist novembrini. 2011. aastal asutas EKKM Köler Prize’i nimelise kaasaegse kunsti preemia, millega kaasneb ka nominentide näitus. Sealt alates on EKKMi ümbrus muutunud pidevalt arenevaks kvartaliks, kus 2013. aastal avas uksed Lugemiku raamatupood ning sai alguse näituseproduktsiooni ettevõte Valge Kuup. 2014. aastast tegutseb EKKMi läheduses tudengigalerii ISFAG (Installatsiooni- ja Skulptuuri osakonna ning Fotograafia osakonna Autonoomne Galerii) ning 2015. aastast võtab EKKMi külastajaid vastu projektiruumilik EKKMi Kohvik.

  EKKM asub aadressil Põhja pst. 35, Kultuurikatla ja Linnahalli vahetus läheduses.


  www.ekkm.ee / EKKM Facebook

 • Anonymous Presenters

  Avalik esinemine – tegelikult ei ole ju küsimus esinemises endas, vaid selles, mida Sa soovid sellega saavutada. Just seda me koos Sinuga õpime ja arendamegi.

  Oma töös ühendame traditsioonilise teatri näitlejaõppe ja lavastajapraktika ning paarikümne aasta pikkuse äriürituste ja konverentside korraldamise kogemuse.

  Me oleme praktikud, kelle nõuannetele tuginedes on tulemusliku esinemisvalmiduse saanud kümned Eesti tippjuhid ja arvamusliidrid.

 • MySpotit

  MySpotit muudab koosolekuid

  Me lõime tarkvaraplatvormi MySpotit, sest iga koosoleku korraldaja jaoks on tema koosolek eriline ja nii võtabki kohtade otsimine ning seotud teenuste tellimine palju aega ja energiat.

  MySpotit on esimene teistmoodi koosolekuruumide kohese broneerimisvõimalusega keskkond.

  Kiirus

  Keskmiselt kulub sobiva ruumi leidmiseks kuni kolm tööpäeva. Ei, mitte pidevat hommikust õhtuni tööd, vaid otsimist, kontaktide leidmist ja loomist, kohvinurgas katsetamist, kolleegide kuulamist, kirja kirjutamist erinevatele ettevõtetele, ootamist, võrreldamatute pakkumiste võrdlemist, erinevate pakkumiste ühtlustamist, kohtumiste kokkuleppimist, kohale minemist ja nii edasi. MySpotit aitab Sul aega kokku hoida ning koondab kõik tegevused ühte keskkonda, säästes nii Sinu aega ja andes võimaluse reaalajas ka soovitud ruumid broneerida.

  Kindlus

  Me oleme Sinu jaoks olemas. Mr.Spotit aitab Sul leida sobiva koha ja salvestab Su tellimused, et saaksid neid ka järgmisel korral kasutada. Täiendame oma süsteemi pidevalt, et Sul oleks meie juures hea otsinguid ja broneeringuid teha. Kui Sul on vaja tellida lisateenuseid, aitab Mr.Spotit ka siin.

  Põnevus

  Iga päev lisandub meie baasi uusi ja teistmoodi kohti, mis pakuvad võimalust erinevaid üritusi korraldada. Hotelli konverentsiruumi võib ju ka minna, aga enne tasub MySpotiti valikule pilk peale heita.

  Tulevik on kohe siin!

  See peaks Sind naeratama panema. Koos Sinuga loomegi uut tulevikku, kus on suurem valik, paindlikumad lahendused ja kus kõik võtab palju vähem aega. Paari kuuga plaanime Sinuni tuua mitu uut lisavõimalust, sealhulgas iga spot’i koheste broneeringute kalendri, makseplatvormi ja Sinu virtuaalse töölaua täiustuse.

  Nii lihtne see ongi! Koos muudame koosolekuid.

 • Baltic ID

  Baltic ID on turundus- ja kommunikatsiooniagentuur, mis tegutseb nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Strateegia, suhtekorraldus ja mitmekülgne sisuloome – nii oleme oma agentuuri teenuse põhisisu kirjeldanud. Täna toimib see väga hästi.