Meie elanikud

 • Division

  Üks Eesti esimesi ja legendaarsemaid reklaamiagentuure, mis on tegutsenud juba 22 aastat. Division on tuntuim brändiehitaja ja turuliidritele teenindaja, kelle klientideks on Saku Õlletehas, Swedbank, Telia, Salvest, Tallegg, Jägermeister, Premia Foods, Omniva jne.


  www.division.ee

 • Elevator Startups

  Elevator Startups on creative-tech’i ideede ja võimaluste gravitatsioonikeskus. Kuuekuulise programmi jooksul anname võimaluse luua ja tuua turule uuenduslikke tooteid ja teenuseid


  elevatorstartups.com

   

 • Creative Fuel

  Eesti loovettevõtteid ühendav klaster, milles tänaseks osalevad ADM Interactive, Age McCann, Division, Nexd ja Elevaator. Klastri loomise eesmärk on ühiste jõududega arendada eksporti, noorte talentide haridust ja loovmajanduse idu-ettevõtlust.

 • ADM Interactive

  Eesti suurim digiagentuur, kes on juba 19 aastat tegev nii kodu- kui ka rahvusvahelisel turul. ADM loob digilahendusi, mis aitavad ettevõtetel ärieesmärke saavutada ning teevad inimestel elu paremaks. Teenuste hulka kuulub nii kampaaniate korraldamine, kui veebikeskondade arendamine ja hooldus ning strateegiate ja taktikate koostamine. ADM on suutlik arendama nii mahukaid e-kommertslahendusi ja iseteenindusi, kui ka tavalisi veebilehti – seda kõike nii veebis kui mobiilis. ADM on aastaid olnud tipus Eesti turundusfirmade ja agentuuritulu teenijate TOPis. 4 aastat järjest on noppinud võite Eesti digiturunduse tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu. Üle poole ADMi käibest on eksport. Suurimad kliendid on erinevad rahvusvahelised tehnoloogia ettevõtted ja reklaami/digi agentuurid, ja kohalikud tuntud brändid nagu G4S, Telia, Kaubamaja Grupp, Tallinna Lennujaam, ERGO, Töötukassa, Premia, Swedbank, Ülemiste keskus, Amserv Auto, MyFitness jne.


  www.adm.ee

 • Age McCann

  Eesti vanim reklaamiagentuur, asutatud aastal 1991. Age McCann kuulub maailma suurimasse reklaamiketti McCann Worldgroup. Suurimateks klientideks on Viking Line, Telia (Diil), Liviko, Viru Keskus ja Alexela. Age on läbi aegade enim auhindu saanud Eesti agentuur, aasta reklaamiagentuur 2015 ja aasta disainiagentuur 2014.


  www.age.ee

 • Korsten Kitchen

  Restoranis saab nautida suurepäraseid toite ning rikkalikust joogimenüüst leiab igaüks endale midagi meelepärast. Pakutakse värskeid salateid, pastasi ning põnevaid valikuid jagub nii liha- kui ka kalasõpradele. Restoranis on avatud köök ja nii pakutakse roogade serveerimisel põnevust ja silmailu ning paljud toidud viimistletakse saalis otse kliendi silme ees! Menüüs kasutatakse värskeid tooraineid, mis suuresti pärinevad Eestist. Suveterrass asub kultuurikatla sisehoovis, mis loob kauni ja privaatse atmosfääri. Restoran ootab külalisi kõikjalt, seitsmel päeval nädalas ja ka perekondi koos lastega, sest laste jaoks on restoranil isuäratav lastemenüü.


  www.facebook.com/Korstenresto/

 • Eesti Arhitektuurikeskus (EAK)

  Keskendub oma tegevustes Eesti nüüdisarhitektuurile ja selle tulevikule. Keskuse missiooniks on kaasaegse Eesti arhitektuuri ja linnaehituse edendamine ja arendamine, arhitektuurialase teadlikkuse kasvatamine, arhitektuuriinfo kogumine, vahetamine, vahendamine ja levitamine kodu- ja välismaal. EAK eesmärk on integreerida teadmine ja kompetents arhitektuurist ühiskonna teiste valdkondadega, aidates kaasa arhitektuuriga seotud valdkondade arengule ning uuendustele. EAK loojate sooviks on ületada piire nii sotsiaalses kui kultuurilises mõttes, et jõuda erineva publikuni, tegutsedes mitmetel tasanditel: nii üksikisiku, ühenduste, riiklikul, regionaalsel, rahvuslikul kui globaalsel tasandil. Arhitektuurikeskus on üks Eesti arhitektuuripoliitikat elluviivatest institutsioonidest.
  Lisaks on Tallinna vanalinna serval, kiiresti arenevas Kalasadama piirkonnas asuv Arhitektuurikeskus inspireeriv keskkond seminaride, koolituste, vastuvõttude ja teiste sündmuste korraldamiseks.


  www.arhitektuurikeskus.ee

 • Eesti Disainikeskus

  Eesti Disainikeskus on disainivaldkonna ühendaja ja edendaja. Meie eesmärk on suurendada disaini nähtavust ühiskonnas, tõsta disainialast teadlikkust ning edendada disaini kasutamist strateegilise tööriistana suurte ühiskondlike väljakutsete lahendamisel, majanduskasvu ja innovatsiooni suurendamisel ning elukeskkonna kvaliteedi parandamisel.


  https://disainikeskus.ee

 • EKKM ehk Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum

  EKKM on ebakonventsionaalne idee kaasaegse kunsti muuseumist, mis produtseerib, näitab, kogub ja populariseerib kaasaegset kunsti, muutes samal ajal kunstivälja juurdunud toimemehhanisme, reegleid ja näituste produtseerimise meetodeid. See on noorema põlvkonna kunstnike, kuraatorite ja kunstitudengite iseinstitutsionaliseerumise vahend. EKKMi asutasid Anders Härm, Elin Kard, Marco Laimre ja Neeme Külm. Alates aastast 2016 juhivad EKKMi Marten Esko ja Johannes Säre, kes ühinesid muuseumiga 2011. aastal.

  2013. aastal avas uksed Lugemiku raamatupood ning sai alguse näituseproduktsiooni ettevõte Valge Kuup. 2014. aastast tegutseb EKKMi läheduses tudengigalerii ISFAG (Installatsiooni- ja Skulptuuri osakonna ning Fotograafia osakonna Autonoomne Galerii) ning 2015. aastast võtab EKKMi külastajaid vastu projektiruumilik EKKMi Kohvik.

  EKKM asub aadressil Põhja pst. 35, Kultuurikatla ja Linnahalli vahetus läheduses.


  www.ekkm.ee / EKKM Facebook

 • Anonymous Presenters

  Avalik esinemine – tegelikult ei ole ju küsimus esinemises endas, vaid selles, mida Sa soovid sellega saavutada. Just seda me koos Sinuga õpime ja arendamegi.

  Oma töös ühendame traditsioonilise teatri näitlejaõppe ja lavastajapraktika ning paarikümne aasta pikkuse äriürituste ja konverentside korraldamise kogemuse.

  Me oleme praktikud, kelle nõuannetele tuginedes on tulemusliku esinemisvalmiduse saanud kümned Eesti tippjuhid ja arvamusliidrid.

 • Baltic ID

  Baltic ID on turundus- ja kommunikatsiooniagentuur, mis tegutseb nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Strateegia, suhtekorraldus ja mitmekülgne sisuloome – nii oleme oma agentuuri teenuse põhisisu kirjeldanud. Täna toimib see väga hästi.