Kõige ilusam ja edukam mina – persoonibrändi...

01.09.2018 -

PERSOONIBRÄND ei ole vaid kuulsate ja üle mõistuse edukate inimeste pärisosa. Igaühel meist on maine, mille kujundamine on inimese enda kätes. Tule koolitusele ja saa teada, kuidas esitleda end maailmale parimal võimalikul moel!

Meigikunstnik Ellen WALGE räägib jumestusnippidest, mis toovad välja Sinu isikupära ja ilu.

Moekunstnik Anu LING jagab soovitusi personaalse stiili kujundamiseks ning annab ülevaate selle suve, järgmise sügise-talve ja kevade kuumimatest trendidest.

Kommunikatsiooniekspert Eva LADVA avab hea mulje loomise kuldreeglid, räägib sotsiaalmeedia rollist meie töö- ja igapäevaelus ning jagab soovitusi argikonfliktidega toimetulemiseks.

PERSOONIBRÄND tähendab seda, et ükskõik, kes inimene ka on, oskab ja suudab ta ennast teistele parimal võimalikul moel presenteerida – nii käitumise, suhtlemise, sotsiaalmeedia kasutamise kui riietuse ja meigi mõttes. Koolituse eesmärk on julgustada naisi olema nemad ise, oma parimaid jooni välja tooma nii iseloomus kui välimuses, ja samas mitte ära kohkuma, kui tekivad konfliktid või arusaamatused. Vaatame ja analüüsime lähemalt paari kuulsa naise persoonibrändi, teeme praktilisi harjutusi, loome oma väärtuskaardi ja persoonibrändi põhja, millele igaüks saab juurde lisada oma stiili ja isikupära – täpselt nii, nagu soovib.


„Ole Sina ise – kõik teised on juba võetud!“

Oscar Wilde


Eelregistreerimine: http://nordicpassionista.eu/persoonibrand/