Loomemajandus

ADM INTERACTIVE

Eesti suurim digiagentuur, kes on tegutsenud nii kodu- kui ka rahvusvahelisel turul juba üle 20 aasta. ADMi loodud lahendused on igal aastal saanud võite Eesti digilahenduste tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu. ADM on aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate edetabelis.

ADM loob digilahendusi, mis aitavad ettevõtetel ärieesmärke saavutada ja teevad inimeste elu paremaks. Selle teenuste hulka kuuluvad kampaaniate korraldamine, veebikeskkondade arendamine ja hooldus ning strateegiate ja taktikate koostamine. ADM on võimeline arendama nii mahukaid e-kaubandus- ja iseteeninduslahendusi kui ka tavalisi veebilehti – seda kõike veebis ja mobiilis.

Suurimad kliendid on mitmesugused rahvusvahelised tehnoloogiaettevõtted ning reklaami- ja digiagentuurid. Samuti kuuluvad klientide hulka kohalikud tuntud kaubamärgid nagu Amserv, Telia, Swedbank, SEB, LHV, G4S, Toyota, Coop, Kaubamaja Grupp, ID.ee/Smart-ID (SK ID Solutions), Lux Express, rahandusministeerium, e-residentsuse projekt, EAS ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid, riigiasutusi ja organisatsioone.

CREATIVE FUEL

Eesti loovettevõtteid ühendav klaster, milles praegu osalevad ADM Interactive, Age McCann, Division, Nexd ja Elevaator. Klastri loomise eesmärk on arendada ühiste jõududega eksporti, noorte talentide haridust ja loovmajanduse iduettevõtlust.

Elamuslabor
Elamuslabor on uue põlvkonna koolituskeskus – Eesti esimene corporate learning’u
idufirma. Otse Tallinna südalinnas – Kultuurikatlas – arendame ja korraldame coaching’ul,
gamification’il ja meeskonnasimulatsioonidel põhinevaid koolitusi-õpitubasid ja
innovatsioonipäevi. Tegeleme ka LEAN startup’i tootearenduse ja ettevõtete kõrvalfirmade
loomisega.
Elamuslabori kliendid on peamiselt rahvusvaheliste IT-ettevõtete arendus- ja tugitiimid ning
erinevate ettevõtete juhtkonnad panganduse, kindlustuse ja ka tootmise-teeninduse valdkonnast.
AGE MCCANN

Aastal 1991 asutatud Eesti vanim loovagentuur, mis kuulub maailma suurimasse reklaamiketti McCann Worldgroup. Suurimad kliendid on Viking Line, Telia (Diil), Liviko, Viru Keskus ja Alexela. Age on läbi aegade enim auhindu saanud Eesti agentuur, aasta reklaamiagentuur 2015 ning aasta disainiagentuur 2017 ja 2019.

DIVISION

Üks Eesti esimesi ja legendaarsemaid reklaamiagentuure, mis on tegutsenud juba üle 20 aasta. Division on tuntuim brändiehitaja ja turuliidrite teenindaja, kelle klientideks on Saku Õlletehas, Swedbank, Salvest, Tallegg, Jägermeister, Premia Foods, Omniva jpt.

ELEVAATOR STARTUPS

Elevator Startups on creative-tech’i ideede ja võimaluste gravitatsioonikeskus. Kuuekuulise programmi jooksul anname võimaluse luua ja tuua turule uuenduslikke tooteid ja teenuseid.

ANONYMOUS PRESENTERS

Avalik esinemine – tegelikult ei ole ju küsimus esinemises endas, vaid selles, mida Sa soovid sellega saavutada. Just seda me koos Sinuga õpime ja arendamegi.

Oma töös ühendame traditsioonilise teatri näitlejaõppe ja lavastajapraktika ning paarikümne aasta pikkuse äriürituste ja konverentside korraldamise kogemuse.

Me oleme praktikud, kelle nõuannetele tuginedes on tulemusliku esinemisvalmiduse saanud kümned Eesti tippjuhid ja arvamusliidrid.

EESTI ARHITEKTUURIKESKUS

Arhitektuurikeskus on üks Eesti arhitektuuripoliitikat elluviivatest institutsioonidest. Lisaks on EAK inspireeriv keskkond seminaride, koolituste, vastuvõttude ja teiste sündmuste korraldamiseks.

EAK eesmärk on integreerida teadmine ja kompetents arhitektuurist ühiskonna teiste valdkondadega, aidates kaasa arhitektuuriga seotud valdkondade arengule ning uuendustele. Keskuse missiooniks on kaasaegse Eesti arhitektuuri ja linnaehituse edendamine ja arendamine, arhitektuurialase teadlikkuse kasvatamine, arhitektuuriinfo kogumine, vahetamine, vahendamine ja levitamine kodu- ja välismaal.

EAK loojate sooviks on ületada piire nii sotsiaalses kui kultuurilises mõttes, et jõuda erineva publikuni – tegutsedes nii üksikisiku, ühenduste, riiklikul, regionaalsel, rahvuslikul kui globaalsel tasandil.

Retrosonic
Muusika produktsiooni- ja salvestusstuudio Retrosonic OÜ helistuudio on sobiv paik
audiovisuaalseks loominguks. Stuudios on kolm salvestusruumi ja see on varustatud
professionaalsete heliseadmete ja tarkvaraga.
BALTIC ID

Baltic ID on turundus- ja kommunikatsiooniagentuur, mis tegutseb nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Strateegia, suhtekorraldus ja mitmekülgne sisuloome – nii oleme oma agentuuri teenuse põhisisu kirjeldanud. Täna toimib see väga hästi.