fbpx

Loomemajandus

ADM INTERACTIVE

Eesti suurim digiagentuur, kes on tegutsenud nii kodu- kui ka rahvusvahelisel turul juba üle 20 aasta. ADMi loodud lahendused on igal aastal saanud võite Eesti digilahenduste tulemuslikkust hindaval konkursil Digitegu. ADM on aastaid olnud tipus Eesti agentuuritulu teenijate edetabelis.

ADM loob digilahendusi, mis aitavad ettevõtetel ärieesmärke saavutada ja teevad inimeste elu paremaks. Selle teenuste hulka kuuluvad kampaaniate korraldamine, veebikeskkondade arendamine ja hooldus ning strateegiate ja taktikate koostamine. ADM on võimeline arendama nii mahukaid e-kaubandus- ja iseteeninduslahendusi kui ka tavalisi veebilehti – seda kõike veebis ja mobiilis.

Suurimad kliendid on mitmesugused rahvusvahelised tehnoloogiaettevõtted ning reklaami- ja digiagentuurid. Samuti kuuluvad klientide hulka kohalikud tuntud kaubamärgid nagu Amserv, Telia, Swedbank, SEB, LHV, G4S, Toyota, Coop, Kaubamaja Grupp, ID.ee/Smart-ID (SK ID Solutions), Lux Express, rahandusministeerium, e-residentsuse projekt, EAS ja veel suur hulk toredaid ettevõtteid, riigiasutusi ja organisatsioone.

CREATIVE FUEL

Eesti loovettevõtteid ühendav klaster, milles praegu osalevad ADM Interactive, Age McCann, Division, Nexd ja Elevaator. Klastri loomise eesmärk on arendada ühiste jõududega eksporti, noorte talentide haridust ja loovmajanduse iduettevõtlust.

AGE CREATIVE

Aastal 1991 asutatud Eesti vanim loovagentuur, mis kuulub maailma suurimasse reklaamiketti McCann Worldgroup. Suurimad kliendid on Viking Line, Telia (Diil), Liviko, Viru Keskus ja Alexela. Age on läbi aegade enim auhindu saanud Eesti agentuur, aasta reklaamiagentuur 2015 ning aasta disainiagentuur 2017 ja 2019.

DIVISION

Üks Eesti esimesi ja legendaarsemaid reklaamiagentuure, mis on tegutsenud juba üle 20 aasta. Division on tuntuim brändiehitaja ja turuliidrite teenindaja, kelle klientideks on Saku Õlletehas, Swedbank, Salvest, Tallegg, Jägermeister, Premia Foods, Omniva jpt.

ELEVAATOR STARTUPS

Elevator Startups on creative-tech’i ideede ja võimaluste gravitatsioonikeskus. Kuuekuulise programmi jooksul anname võimaluse luua ja tuua turule uuenduslikke tooteid ja teenuseid.

ANONYMOUS PRESENTERS

Avalik esinemine – tegelikult ei ole ju küsimus esinemises endas, vaid selles, mida Sa soovid sellega saavutada. Just seda me koos Sinuga õpime ja arendamegi.

Oma töös ühendame traditsioonilise teatri näitlejaõppe ja lavastajapraktika ning paarikümne aasta pikkuse äriürituste ja konverentside korraldamise kogemuse.

Me oleme praktikud, kelle nõuannetele tuginedes on tulemusliku esinemisvalmiduse saanud kümned Eesti tippjuhid ja arvamusliidrid.

EESTI ARHITEKTUURIKESKUS

Arhitektuurikeskus on üks Eesti arhitektuuripoliitikat elluviivatest institutsioonidest. Lisaks on EAK inspireeriv keskkond seminaride, koolituste, vastuvõttude ja teiste sündmuste korraldamiseks.

EAK eesmärk on integreerida teadmine ja kompetents arhitektuurist ühiskonna teiste valdkondadega, aidates kaasa arhitektuuriga seotud valdkondade arengule ning uuendustele. Keskuse missiooniks on kaasaegse Eesti arhitektuuri ja linnaehituse edendamine ja arendamine, arhitektuurialase teadlikkuse kasvatamine, arhitektuuriinfo kogumine, vahetamine, vahendamine ja levitamine kodu- ja välismaal.

EAK loojate sooviks on ületada piire nii sotsiaalses kui kultuurilises mõttes, et jõuda erineva publikuni – tegutsedes nii üksikisiku, ühenduste, riiklikul, regionaalsel, rahvuslikul kui globaalsel tasandil.

Retrosonic
Muusika produktsiooni- ja salvestusstuudio Retrosonic OÜ helistuudio on sobiv paik
audiovisuaalseks loominguks. Stuudios on kolm salvestusruumi ja see on varustatud
professionaalsete heliseadmete ja tarkvaraga.
Orangetime
Orangetime on ürituste agentuur, kes läheneb ürituskommunikatsioonile loovalt ja innovaatiliselt juba 20 aastat. Teame, et kõige mälestusväärsemad eesmärgid saavutatakse vaid läbi inimlike kontaktide – seda nii füüsiliselt kui virtuaalselt.
Orangetime on valitud aasta agentuuriks aastatel 2014, 2017 ja 2019.
WIP (workinpeace.io)
Oleme endine MySpotiti meeskond ja toome Sinuni paindlikud ruumid kohtumisteks ja töötamiseks.
Tööta ja kohtu rahus. Igal pool.
WIP AITAB SUL TÖÖRUTIINIST ELAMUSE TEHA!

Kuidas WIP Sind aitab?

• unikaalsed kohtumiskohad
• lihtne toidu tellimine
• kohene broneering
Neuma

Neuma on innovaatiline tõlkebüroo, keskendunud tehnoloogiaettevõtete ja idufirmade tõlke- ja
lokaliseerimisvajaduste lahendamisele. Oleme partneriks globaalse tegevusväljaga ettevõtetele,
kes vajavad igas kuus tõlkeid enam kui 40 keelepaaris – meie igapäevasteks koostööpartneriteks on ligi 100 tõlkijat-toimetajat üle ilma. Rahvusvaheliste tehnoloogiafirmade kõrval on meid oma tõlkepartneriks valinud paljud eksportivad Eesti ettevõtted, advokaadibürood,
finantsasutused.

Datanor

Datanor on tugev tarkvaraarhitektide meeskond metsikust idast. Kui Sul on äriline probleem, siis meie aitame selle lahendada suurepärase kasutuskogemuse ja õlitatult toimiva tarkvara abil.  IT arhitektuur on üks meie baaskompetentsidest ning suurte süsteemide ehitamine alates vundamendi rajamisest see, mida teha armastame.

PS Music Agency

PS Music Agency on muusikaagentuur, mis koondab enda alla nii ürituskorralduse kui ka kohalike artistide manageerimise.