fbpx
Pulm, suvi 2018. Foto: Gerry Sulp
Sweet Spot Festival 2018. Korraldaja: Sweet Spot Music Festival.
Latitude59 2019 avamine. Korraldaja: Latitude59. Foto: Ahto Sooaru.
  • Tallinna Kultuurikatel on Põhja-Euroopa üks erilisemaid üritus- ja loomekeskusi. See maja on oma industriaalse interjööriga inspireerinud maailma filmiklassika legendi Andrei Tarkovskit, lummanud Saksamaa liidukantslerit Angela Merkelit ja sadu teisi kuulsusi. Kultuurikatlas toimub aastas umbes 300 üritust, mida naudib üle 200 000 inimese.
  • Universaalne ruumiprogramm pakub korraldajatele rohkelt võimalusi mitmesuguste ürituste korraldamiseks. Kultuurikatlas on kaheksa saali, kokku 16 erinevat inspireeriva industriaalse õhkkonnaga ruumi. Sobiliku eristuva ruumimaagia leiab siit mistahes konverentsideks, kontsertideks, messideks, teatrietendusteks, näitusteks, seminarideks, sünnipäevadeks ja festivalideks. Kõige suurem saal Black Box mahutab 550 istekohta.
  • Kultuurikatel asub Tallinna südalinnas. Siia on väga mugav tulla mistahes transpordivahendiga ja hotellid on jalutuskäigu kaugusel.
  • Kultuurikatla hoone valmis 1913. aastal kui esimene Tallinna Linna Elektri Keskjaam. Peale pikka pausi avas industriaalselt lummav hoone uuesti uksed 2015. aastal, nüüd juba renoveeritud mitmekülgse üritus- ja loomekeskusena. Just see loovalt vana ja uut miksiv keskus oli 2017. aastal Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames korraldatud peamiste ürituste toimumiskoht.
  • Kultuurikatel on koduks ka reklaami-, digi- ja teistele loovagentuuridele ning loomemajanduse arenduskeskustele. Kultuurikatla loomemajanduse arendustegevuseks loodud keskkond on valminud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse loomemajanduse tugistruktuuride toetuse abil.
  • Kultuurikatla avatud linnaruumina loodud keskkond on valminud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse linnaliste piirkondade arendamise toetuse abil.
  • Kultuurikatel on ideaalne koht, kus teha päriselt teoks oma suurepärased ja maagilised ideed, mis aitavad areneda, kasvada, puudutades südant, tundeid ja mõtteid. Ka Sinu üritusest saab siin elamus. Ootame Sind, et võiksid selles ise veenduda.