fbpx
Korraldaja Bashment
4260★Bashment★ PADA, august 2017
19.08 - 20.08.17
22:00 - 04:00
Osta pilet
Pilet: 8 € (augustis), 9 € (ukselt enne kl 23), 11 € (ukselt pärast kl 23), 24 € (VIP BASHMENT).

★Bashment★ PADA, august 2017

★BASHMENT★Tallinn, august 2017 
Channel One Sound System 1 time at BASHMENT – ESTONIA

Bashment Pada sündmused on alati legendaarsed, lausa festivali mõõtmega peod! Laupäeval, 19. augustil on Bashment Padas, kus musitseeritakse kahel laval koos rahvusvaheliste ja parimate Eesti reggae-poegadega. Külla on kutsutud esinema mainekad artistid Inglismaalt, Leedust, Venemaalt ja Eestist. Tere tulemast!

2 stages 1 ♥ one PADA Bashment:
Mikey Dread
Ras Kayleb
Eroott
Dmitri Vassiliev (Карибасы (Caribace))
Chaozlevel (Strictly Dub Records)
Ras Wu
DJ Masu
Peedro
Ganj
Smaddy
★Don Erikson
★Daysleeper
Shromik
Dice Rudy
★Ringo Ringvee
★J.O.C. Päär
Tarrvi Laamann

_______________

1979. a hakkasid Mikey Dread ning tema vend Jah T bluusi- ja kohalikel tantsupidudel mängima, tehes seda oma isa terava pilgu all, kes oli kuulsa Admiral Bailey Soundi omanik. Nad valisid nime Channel One austusavaldusena samanimelisele Jamaica tuntud plaadifirmale, kelle lugusid neil aegadel palju mängiti. Innustatuna Bob Marley veendumusest, et reggae-muusika abil on võimalik inimesi ühendada, soovis Mikey dub reggae muusikat inimestele tutvustada ja hakkas mööda ülikoole tuuritama, kus tal õnnestus leida endale pühendunud fännibaas.

Channel One Sound Systemi missioon on lammutada reggae-muusika abil barjääre. Nad on selle saavutanud tänu mängimisele uutes kontserdipaikades, uutel festivalidel ja eri riikides, viies oma ainulaadse loomingu Austraaliasse, Uus-Meremaale, Iisraeli, Türki ning kogu Euroopasse. Notting Hilli karnevalil tähistas Channel One oma 30. järjestikust tegutsemisaastat, mis tegi neist Euroopa suurimal tänavafestivalil ühe peaesineja, keda lihtsalt peab nägema.

2009. a alustas Channel One oma ülimenukat tuuri „Dub to Dubstep“, millele Backroutesi kaudu pani rahaliselt õla alla Arts Council ning mida toetasid ka Punch ja Vagabondz. Channel One külastas kuut linna, tuuritades koos selliste esinejatega nagu Kromestar, RSD ja Jazzsteppa ning tutvustades oma dub reggae muusikat osana dubstep’i rikkalikust pärandist. 2011. a läks Channel One uuele tuurile, mille nimi oli „Dub to Jungle“, kus ta esines koos selliste tegijatega nagu Congo Natty, Tenor Fly, Congo Dubz, Nanci and Phoebe ning Klose One. 2012. a läks Channel One tuurile „Jamaica Party“, tähistades sellega Jamaica iseseisvumise 50. aastapäeva. Kaasesinejateks olid Coki, Mala, Shy FX, The Bug and Flowdan, Top Cat, The Heatwave, General Roots, RoxXxan, Rtkal ja Screama. Mikey Dreadi loodud kontseptsiooni raames tuuritas Channel One ka koos legendaarse Twinkle Brothersiga. Need tuurid on olnud Channel One’ile suurepärane viis end uutele kuulajatele tutvustada.

Novembris 2010 võitis Channel One Sound System võistluse „Red Bull Culture Clash“, alistades Skream and Benga, Metalheadzi ja Soul Jazzi. 2012 võistles Channel One „Culture Clashil“ Wembley Arenal, kus nende vastasteks olid Major Lazer (koos Usheri ja Rita Oraga), Boy Better Know ning Annie Mac Presents. Channel One on esimene reggae-diskorite punt, kes on mänginud oma muusikat Wembley Arenal.

Channel One Sound Systemi käsitsi valmistatud kõlaritel on rikkalik ja võimas bassiheli, mis toob suurepäraselt esile nende uute ja vanade dub reaggae palade olemuse, mida mängitakse ühelt vinüülipuldilt ning mida rõhutatakse kajade ja sireenide abil. MC Ras Kayleb täiendab Mikey sügavat heli rastafari lauluga.
___________________

▂ ▃ ▅ ▆ ▇ # ►►
#BashmentEstonia
#Reggae #Dancehall #Dub #Rap #Culture

♥ ♥ x ♥ ♥
BASHMENT sebib ►2×2 vabapääset►Selleks►
✖ osale ja JAGA sündmust avalikult oma FB seinal
✖ KUTSU oma parimad sõbrad bash‘ile
tag‘i siin seinal SÕBER , kellega koos tuled 🙂
______
Uksed avatakse kl 22.

NB! Sissepääs alates 18. eluaastast