fbpx
Korraldaja Smuuv
9497Axel Boman ja Detroit Swindle
28.06 - 29.06.19
23:00 - 05:00

Piiratud koguses eelmüügipileteid Silverticketist: Regular Bird’i pilet 10 € (lisandub Silverticketi tehingutasu). Eelmüügipilet tagab sissepääsu eelisjärjekorras.

Axel Boman ja Detroit Swindle

PADAsse lendavad juuni lõpus külla house-muusika household’i nimed, all-star-kaliibriga produtsendid, the men, the legends Axel Boman ja Detroit Swindle.

Lugesid õigesti, Axel Boman ja Detroit Swindle mängivad koos samal õhtul, samal üritusel ja samas saalis, kuniks ööst saab hommik.

Töölt tasub vähemalt juuli alguseni kodukontori päevad võtta, sest pärast 28. juuni öö sündmusi kuluvad mõned puhkusepäevad taastumiseks ära …

Detroit Swindle on legendaarne house-muusika produtsentide duo, kuhu kuuluvad Lars Dales ja Maarten Smeets, kes küll passi järgi on hollandlased, kuid hingavad ja elavad mehed Motor City rütmis. Nende looming on kui rännak motown’i radadel tänapäevases võtmes, mida iseloomustavad meloodilised groove’id, džässilikud akordid ning hüplevad bassiliinid.

Axel Boman, põhimõtteliselt naabrimees Rootsist, on Stockholmist pärit house-muusika produtsent, kes maandus meie kõigi iPodidesse (aasta oli ikkagi 2010) looga „Purple Drank“. Mõnusalt mängleva house’i loojana on ta iga endast lugupidava DJ playlist’idesse igaveseks talletatud.


Lisateave ürituse Facebooki lehel https://www.facebook.com/events/374708230057515/.


Sissepääs alates 18. eluaastast.