fbpx
Korraldaja Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon (ESA)
8333Eesti joogifestival
12.11.2018
15:00 - 20:00

Iga külastaja ostab pileti (15 €, eelmüügist 10 €), millega koos lunastab endale 5 degustatsioonikupongi hinnaga 0,50 €/tk ja degustatsiooniklaasi. Kupong annab külalisele õiguse 6 cl vabalt valitud alkoholivaba / vähese alkoholisisaldusega toote ning 2 cl kange alkoholi degustatsiooniks. Kuponge on festivali ajal võimalik juurde osta. Lisateave ürituse Facebooki lehel!

Eesti joogifestival

Eesti joogifestivali raames valitakse Eesti parim õllesommeljee 2018, parim Eesti toorainest kokteil 2018 ning koostöös Eesti Maitsetega avalikustatakse Eesti ja Baltikumi parimad restoranid 2019. Tegu on kindlasti sügise suurima B2B-formaadis festivaliga.

Üritus on eelkõige mõeldud HoReCa sektoriga seotud inimestele, kuid oodatud on kõik huvilised ja külastajad.

EKSPONENDILE

Eesti joogifestivalile on oodatud kõik kodumaised joogid, alkoholivabadest kuni õlle/siidri, veini ja kange alkoholini välja. Eesmärk on tutvustada ja reklaamida kodumaiste jookide kasutamist meie restoranides ja kohvikutes ning toodete tutvustamine lõpptarbijale.

Täpsem teave: https://sommeljee.ee/wp-content/uploads/2018/09/EJF-2018-info.pdf

Osaleda soovijatel tasub uurida ka messitoetuse võimalusi oma valla- või linnavalitsusest, sest nüüd peaks see võimalik olema. Oleme teinud oma põhikirja asjakohase muudatuse.

Festival on ühepäevane üritus. Esitlusalad pannakse üles ja koristatakse samal päeval. Täpne ruumiplaan koostatakse pärast eksponentide arvu selgumist.

Lisateave: Kristel Türk (Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon), kristel@sommeljee.ee, +372 520 8533