fbpx
Korraldaja Eesti Kunstiakadeemia
638EKA 100 karneval
17.04.2015
20:30 - 17:00

Pilet 8€ / EKA tudengile 5€ / Kostüümi kandjale 4€

EKA 100 karneval

EESTI KUNSTIAKADEEMIA suur juubelipidu Kultuurikatlas, kuhu on oodatud nii vanad kui noored, nii suured hinnatud kunstnikud kui alustavad artisanid, nii ülikooli töötajad kui üliõpilased. Kõik kes tunnevad vaimset ja füüsilist sidet Eesti kõige suurema kunstiülikooliga ja kunstiga üldse.

3 erinevas saalis on oodata:

Keldrikorruse Korridor-klubis on tumedamate helide poolest tuntud tüdrukute pidu LOVE PONY.

KATJA ADRIKOVA, MARTA VAARIK, ULJANA PONOMARJOVA dj settide vahele võib kuulda HAšš’i(Helina Reinjärv) ja NEO ZION’i (Rene Köster) LIVE’i ning külalisena esineb ponide seas ka LOTTE JÜRJENDAL. Visuaalid ALYONA MOVKO.

Esimese korruse Katelde saalis on tširkuse artistidega rikastatud võlumaailm. Külalisi võtab vastu KEELPILLIKVARTETT, Live teeb KIWA DREAMBÄND koos EKA KOORiga. MIMICRY esitleb oma verivärsket singlit. Õhtu teeb sünnipäevalugudega lõbusaks šarmantne noormeeste kamp: PARMANI PEOPLE kuhu kuuluvad JOHAN TALI, PRIIDU ALLANDI, HANNES AAVA, INDREK MIGUR ning KARL SALUVEER, kes teeb visuaali.

Viienda korruse Vitamiiniloftis  asub PARANOIA kirjastuse performance/vaba-lava, kus teiste seas astuvad üles SANDRA JÕGEVA, ANTON KUBRIK (RUS), KAUR KENDER ja järjekord ulatub esimesele korrusele välja, kus huvilised saavad telekast live’s jälgida.