fbpx
Korraldaja Elephants From Neptune, 311.ee
2701Elephants From Neptune / albumi “Oh No” esitluskontsert
29.10.2016
19:00 - 23:30
Osta pilet
12.00 - 15.00

Elephants From Neptune / albumi “Oh No” esitluskontsert

Viimaste aastate Eesti üks edukamaid rokkbände Elephants From Neptune on valmis saanud oma kolmanda täispika stuudioalbumi „Oh No“, mis ilmub 28. septembril. Äsja ilmus samanimeline esiksingel ja sellele filmitud, bändile omase huumorinoodiga video. Albumi esitluskontsert toimub 29. oktoobril Kultuurikatlas, piletid kontserdile on nüüd müügil.

Elephants From Neptune‘i eelmine kauamängiv pälvis positiivseid noote nii kohalikelt kui ka välismaistelt kriitikutelt ning sai auhinnatud „Aasta Rockalbumi“ tiitliga 2015. aasta Eesti Muusikaauhindade jagamisel. Plaadi edu viis bändi tuuridele üle Euroopa ning kontserte anti kümnetes erinevates riikides.

“Lugu “Oh No” tekkis täielikult ilma igasuguste eelarvamusteta, n-ö “puusalt tulistades”, mis mõnes mõttes iseloomustab ka tulevast albumit – impulsiivne, instinktiivne, julge. Esimeseks singliks valisime ta kahtlemata oma peohõngulise karakteri tõttu,” lausus bändi solist Robert Linna.

„Pärast eelmise plaadi ilmumist hakkasime koheselt juba ideid mõlgutama ning tuuritades kirjutasime palju uut materjali, mille vormisime uueks kauamängivaks. Otsustasime plaadi teha ka täiesti uues keskkonnas ning see aitas meil panna ennast proovile ja astuda samm järgmisele tasandile,“ sõnab Linna. Sarnaselt bändi eelmistele albumitele on ka uuel kauamängival kaasatud mitmeid sõpru ning kohalikke legende eesotsas Jaanus Nõgisto (Ruja, Led R) ja Aleksander Vanaga (Kosmikud). Plaadi miksimine usaldati Bert Brikenfeldile (DJ Critikal).

Elephants From Neptune‘i uus album „Oh No“ ilmub poelettidele ja erinevatesse digikanalitesse 28. septembril. Veebipood www.311.ee pakub aga huvilistele võimalust album ette tellida juba praegu. „Oh No“ esitluskontsert toimub 29. oktoobril Kultuurikatlas, Tallinnas.