fbpx
Korraldaja Ennu Ratas
7488Ennu Ratas „Suveõied“
15.06 - 16.06.18
22:00 - 05:00
Osta pilet
Piletid 10 €.

Ennu Ratas „Suveõied“

Ahoi, sõbrad!

Pool suve on juba läbi ning kolm kuuma suvekuud veel ees! Meil on heameel teatada, et kohe nüüd, 15. juunil ja ka järgmistel kuudel on meil plaan teid lõbustada! Selle kauni ja sooja suve avapaugu anname Kultuurikatla aias PADA.

PADA on hea koht ja ENNU RATAS on hea pidu!

Seekordsel Ennu Rattal paitab teie meeli suurepärane helilooja ning õppejõud TÕNU KÕRVITS. Ennu Rattal esmakordselt esinev Tõnu Kõrvits mängib vinüülidelt oma 1980ndate lemmikmuusikat (new wave, new romantic jne).

Lisaks on meil rõõm tutvustada tuttuut ja kuuma tšikkide duot HOL (https://www.facebook.com/holsisters/). Need tüdrukud juba kedagi külmaks ei jäta! Kes ei ole veel kuulnud, mis on HOL, siis Ennu Rattal on selleks suurepärane võimalus.

Särtsakamat vaibi aitab luua meie hea sõber ja linnalegend KERSTEN KÕRGE, elu teeb paremaks Raadio 2 ja kosmiline KRISTO RAJASAARE.

Kohal on ka ENNU RATTA DJ-d, superstaarid, kes on lavalaudu jaganud KULDSE TRIO, ANNE VESKI, MARJU LÄNIKU ning paljude teiste staaridega. Alati vormis ja valmis IVAR-MARTIN und RAUL RAJU.

PAJAS saame tantsida, süüa, juua, mängida pinksi ja teha muid lollusi. Tule peole ja sa ei kahetse, suvi tuleb korralikult sisse õnnistada!

 

PAJAs mulisevad

TÕNU KÕRVITS

HOL

KERSTEN KÕRGE

KRISTO RAJASAARE

IVAR-MARTIN

RAUL RAJU

+ ÜLLATUS

 

TULE, TANTSI, TARBI!

Musi püksi! Tsau!


Grupitellimused: ennuratas@gmail.com


Sissepääs alates 18. eluaastast.