fbpx
Korraldaja Carolin Illenzeeri Fond
7272Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile“
21.06.2018
19:00 - 20:30
Osta pilet
Täispilet 15 €. Õpilane/tudeng 10 €. Pensionär 8 €. Perepilet 30 € (2 last ja 2 täiskasvanut). Lisandub Piletilevi tehingutasu 0,50 €. Kuni 5-a lastele on sissepääs tasuta, kui nad istuvad saatja süles.

Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile“

Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile“ toimub 21. juunil, seekord Tallinnas. Lavale on astumas Liis Lemsalu, Tanja, Robert Linna, Laura Prits, Rasmus Rändvee, Anne Veski, Carlos ja Raul Ukareda ning paljud teised. Muusikuid saadab Kaitseväe orkester Peeter Saani juhatamisel ja kontserdi salvestis läheb eetrisse 22. juuni õhtul ERRi peakanalis.

„Laulud sõdurile“ toimub juba seitsmendat korda. Kontserdil kogutud heategevusliku rahaga aitab Carolin Illenzeeri Fond toetada raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ja huvitegevust. Oleme toetanud laste õpinguid põhihariduse ja kõrghariduse omandamisel või huvihariduses – nii mõnigi pere on saanud uue rula või jalgratta, mõni laps käib muusikatundides ning mõnel on hobiks ratsutamine. Fond lähtub oma tegevuses hoolivusest ja heast tahtest, aidates katta Eesti eest võidelnud kaitseväelaste laste koolituskulusid või toetada nende huvitegevust.

Enne võidupüha ja jaanipäeva on hea võimalus tulla koos perega ning kuulata Eesti lemmikartistide esituses häid ja tuntud lugusid.


Uksed avatakse 18.15.

Pildistamine ja filmimine pole lubatud.