fbpx
Korraldaja Garage48, Justiitsministeerium, CIVITTA Eesti, Riigi Infosüsteemi Amet
4308Idea Garage: e-Justice
19.10 - 20.10.17
09:00 - 18:00
Osta pilet
Tasuta. Eelregistreerimine on vajalik, kuna kohtade arv on piiratud.

Idea Garage: e-Justice

Kas teie olete uue proovilepaneku jaoks valmis? Hüpake pardale ja ühinege meie uue seiklusega!

„Idea Garage: e-Justice“ toob kokku paljude elukutsete esindajad, nagu juristid, notarid, kohtunikud, ELi asutuste töötajad, valitsusametnikud, IT-spetsialistid, ettevõtjad, visionäärid/projektijuhid jpt. Ülesannet, mis tundub ühele inimesele hirmuäratav, on üheskoos sageli lihtne täita.

„Idea Garage: e-Justice“ on Tallinna Kultuurikatlas peetava e-õiguse konverentsi osa, mis toimub samal ajal Idea Garage’iga. Seda üritust korraldavad Justiitsministeerium, CIVITTA Eesti ja Riigi Infosüsteemi Amet.

Peamine eesmärk on leida lahendusi e-õiguse valdkonna probleemidele IKT vahendite kaudu. Tahame näidata, et kui IT-spetsialistide oskusteavet kasutada e-õiguse süsteemis esinevate probleemide lahendamise kõige varasemates faasides, võib saavutada suurepäraseid tulemusi. Kahe päeva jooksul aset leidvate ajurünnakute, häkkimise, võrgustikutöö ja mentorluse tulemustest tehakse klõpsatavad prototüübid.

REGISTREERU JUBA TÄNA, KUNA KOHTADE ARV ON PIIRATUD:

https://www.eventbrite.com/e/idea-garage-e-justice-tickets-36996654991

Lisateavet toimumiskoha ja täpse ajakava kohta leiab peagi ürituse kodulehelt http://garage48.org/events/e-justice

„Idea Garage: e-Justice“ toimub Euroopa Liidu tõukefondide toetusskeemi „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ raames ja seda rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.