fbpx
Korraldaja Tartu Kontsertkorraldus OÜ
7343Koit Toome ja Hanna-Liina Võsa kontsert „Halloo kosmos, halloo Maa“
26.07.2018
20:00 - 21:30
Osta pilet
Pilet 22 €. Lisandub Piletilevi tehingutasu 0,50 €. Kuni 10-a lastele (k.a) on sissepääs tasuta. Pileteid müüakse ka tund enne algust kohapeal.

Koit Toome ja Hanna-Liina Võsa kontsert „Halloo kosmos, halloo Maa“

Esimest korda lähevad suvisele kontserdituurile kaks palavalt armastatud Eesti lauljat Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome. Kuigi nad on korduvalt kohtunud muusikalides, mängides noori armunud paare, ei ole neid kaht lauljat ilma peenemate grimmide ja kostüümideta tihti koos laval nähtud. Sel suvel see viga parandatakse! Hanna-Liina ja Koidu suhtlus ja sõprus on vahetu ja lõbus ning kindlasti on paljut, mida koos publikuga meenutada.

„Halloo kosmos, halloo Maa“ on pühendatud Eesti kustumatule estraadile ning selle tuntuimatele esitajatele läbi aastakümnete. Kõlavad soolod ja duetid, mille on kuulsaks laulnud Georg Ots, Heli Lääts, Uno Loop, Marju Kuut, Jaak Joala, Anne Veski ning paljud teised legendaarsed artistid. Laulud saavad oma näo ja värvi läbi Hanna-Liina heliseva hääle ja Koidu maheda tämbri. Lauljaid saadab üks Eesti rõõmsatujulisemaid ja virtuoossemaid kitarriste Marek Talts.


Uksed avatakse 19.00.

Lisateave www.kontsertkorraldus.ee, tel 505 9625.