fbpx
2996Kõrghariduspäev Õpi Tartus!
12.01.2017

Õpi Tartus!

“Õpi Tartus” kõrghariduspäev tuleb taas!

See on päev, kus Eestimaa noored saavad tutvuda erinevate Tartu kõrgkoolide ja nende erialavalikutega uudsel ja kaasahaaraval viisil. Tihedasse päevakavasse mahub inspireeriv konverents, 20 töötuba, karjääri- ja vastuvõtunõustamine ning kohtumine idufirmadega, millele pandi alus just ülikoolipäevil. Kusjuures üritus on tasuta!

Konverentsile oleme sarnaselt eelmise aastaga kutsunud esinema oma ala tipud nagu kirjanik Valdur Mikita, psühholoog ja ajuteadlane Jaan Aru, ettevõtja Reet Roos, Postimehe peatoimetaja Lauri Hussar, toiduteadlane Mati Roasto ja teised oma ala tipud. Kaasahaaravate ja informatiivsete töötubade käigus saab selgeks, milline on õppemetoodika kõrgkoolis ja kas antud eriala või valdkond sobib Sulle. Avaneb erakordne võimalus proovida kätt mh hiirte lahkamisel, mootorite valmistamisel robotitele, lennuki juhtimisel ja oma õige kuvandi loomisel sotsiaalmeedias.

Kõrghariduspäeval on esindatud Tartu ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Lennuakadeemia ja Tartu Tervishoiu Kõrgkool. Meie ühine eesmärk on aidata Sul teha teadlik valik kõrgharidustee jätkamisel ja inspireerida Sind oma unistusi ellu viima.

Loe lähemalt ja registreeru üritusele: www.opitartus.ee