fbpx
Korraldaja Eesti Kontsert, Zonzo Compagnie
9484Laste ja noorte muusikafestival Big Bang Tallinn 2019
17.11 - 18.11.19
Osta pilet
Lisateave Piletilevi lehel

Laste ja noorte muusikafestival Big Bang Tallinn 2019

17.–18. novembrini täituvad Kultuurikatla ruumid põnevate helide, töötubade ja installatsioonidega: toimub esimene Big Bang Tallinn!

Festival kuulub rahvusvahelisse koostöövõrgustikku ning Big Bangi muusikafestivalid toimuvad 13 linnas Euroopas ja Kanadas.

Festivalile ootame 5–13-aastaseid lapsi ning teisigi, kes soovivad avastada ja astuda muusika võlumaailma mängulises võtmes. Festivalil esietendub kontsertlavastus „Unehaldjailm“, toimuvad muusikatubade minikontserdid ning laste osalusega improkontsert „Nomad: joonistatud helid“. Lastel on võimalik osaleda põnevas interaktiivses töötoas tehisintellektiga. Festivali peakülalised tulevad Prantsusmaalt ning toovad kaasa vallatu ja humoorika keharütmide show „Soleo“.

Tule festivalile koos pere, sõprade või klassiga! Osale selles seikluslikus ja mängulises programmis, kus lapsed saavad kaasa lüüa ja kogeda muusikat vabas õhkkonnas!

Festivali ajakava on üles ehitatud nii, et publikul oleks võimalik osa saada mitmest kontserdist päeva jooksul. Paljud kontserdid on lühikesed, kuni 30 minutit. Kultuurikatla Vahetänaval toimuvad mõlemal päeval ka tasuta kontserdid. Kontsertide vahel saab Katelde saalis katsetada ja uurida mitmesuguseid põnevaid muusikainstallatsioone. Eraldi väljapanek on pühendatud installatsioonile „Love Song“, mille südamekujulistesse seadmetesse on sajad eesti lapsed salvestanud enda armastuse laulu kas jutu, laulu või mõnel muul mängulisel kujul.

Festivali korraldab Eesti Kontsert koostöös Belgia Zonzo Compagniega. Projekti toetab Euroopa Liidu programm „Loov Euroopa“. Festivalide formaadi on välja töötanud ja selle omanik on Zonzo Compagnie.

Festivali noori esitlejaid koolitab koostööpartner Balti Filmi- ja Meediakool.

PROGRAMM

E 18. november kell 10.30 ja 12 Kultuurikatel, Vahetänav

Brassical

P 17. november kell 13.30 ja 16 Kultuurikatel, Vahetänav

Tšellokvartett C-JAM

P 17. november terve päev Kultuurikatel, Vahetänav

E 18. november terve päev Kultuurikatel, Vahetänav

Installatsioon „Armastuse laul“

P 17. november terve päev Kultuurikatel, Katelde saal

E 18. november terve päev Kultuurikatel, Katelde saal

Interaktiivne installatsioon: pneumaphone


Lisateave ürituse kodulehel www.bigbangfestival.eu