fbpx
Korraldaja Legendary Wednesday
3792Legendary: Route 94
14.04 - 15.04.17
23:00 - 06:00
Osta pilet
Early Bird 10€. Regular bird 14€. Uksel 20€.

Legendary: Route 94

Veel enne kui algab Legendary Wednesday 8. hooaeg on aeg kohtuda Kultuurikatla ruumides, et koos linna parima seltskonna ning maailma tasemel muusikaga aeg maha võtta ja pidutseda nagu oleks 12. juuli.

Sel korral on külas UK üks põnevamaid ja mitmekülgsemaid noori artiste Route 94, kes on tegelenud oma isikupärase saundi loomisega juba 10 aastat ning selle aja jooksul vallutanud mitmeid verstaposte. Ta on esinenud kõikja alates Mehhikost ja lõpetades Ibizaga, astunud üles nii Creamfields, DGTL kui ka Snowbombing festivalidel ning teinud koostöödBenga ja Katy B’ga. Kuid see kõik on alles algus!

Route 94 ehk Rowan Jones esindab parimat, mida briti rikkalikul underground muusikamaastikul pakkuda on. Tema senise karjääri üks olulisemaid hetki saabus 2012 aastal, mil koostööst Jess Glynne’ga jõudis publiku ette My Love, mis vallutas kiirelt kõik UK edetabelid. Sellest hoolimata ei saanud Route 94st pop artist, vaid ta jäi truuks enda underground juurtele. Sellest julgest sammust hoolimata tõmbas ta siiski planeedi parimate klubide tähelepanu ning peagi võis teda näha esinemas nii Ushuaias kui ka Flash Factorys. Viimastel aastatel on ta töötanud hoolega stuudios ning sel aastal on oodata mitmeid uusi lugusid ning ülesastumisi kõikjal üle maailma. Route 94 on kirjutanud ennast ajalukku juba enne oma 25. sünnipäeva, seda kuhu ta siit edasi liigub teavad vaid tähed.

Kevad on parim aeg ilusa suve seemned mulda panna!

 

ROUTE 94 (UK)

soundcloud.com/route94

MARTIN SAAR

soundcloud.com/djmartinsaar

IVO NARIES

www.mixcloud.com/ivonaries7/

MAJAMASIN (Raigo Smith, MHKL, Paap)

soundcloud.com/majamasin