fbpx
14727Mindvalley suveülikool
04.07 - 24.07.22

Mindvalley suveülikool

Mindvalley University on 3 nädalat kestev enesearengu teemaline haridusprogramm, kus osaleb ligi 1000 inimest, kellest suurema osa moodustavad välismaalased.
 
2017.a suvel toimus esimene selline alternatiivne suveülikool Barcelonas, kus osales 300 inimest ning üritus osutus väga edukaks.
2018.a suvel toimus Mindvalley University Tallinnas Kultuurikatlas ligi 1000 osalejaga ja sellele järgnes 2019.a. üritus Horvaatias, kus osales taaskord ligikaudu tuhat inimest, kes tulid kokku enam kui 50-st erinevast riigist. Seejärel tuli pandeemia tõttu kaks aastat Mindvalley University edasi lükata.
 
Sel aastal toob Mindvalley oma suveülikooli suurima rõõmu ja elevusega taas Eestisse. Mindvalley University osalejad on ettevõtjad, digitaalsed nomaadid, visionäärid, autorid jne ning paljud neist tulevad Tallinnasse mitmeks nädalaks koos peredega.
 
Programm koosneb workshopidest, keynote esinejatest, meditatsioonidest, joogatundidest, ekskursioonidest ja sotsiaalsetest üritustest. Kuna Mindvalley University eesmärgiks on pakkuda haridusplatvormi elukestvaks õppeks igale vanusele, siis oleme koostöös partneritega loonud eraldi programmi ka lastele ja teismelistele.
 
Mindvalley Ülikooli 3-nädalane programm toimub Kultuurikatlas 4–24 juulini.