fbpx
Korraldaja Mindvalley
6824Mindvalley U Tallinn 2018
28.06 - 22.07.18

Haridusprogrammis Mindvalley U saab osaleda ainult kandideerimise ja avalduse esitamise alusel! Lisateave ja avalduse esitamine sellel lingil.

Mindvalley U Tallinn 2018

Mis on Mindvalley?

Mindvalley on 2003. aastal Vishen Lakhiani poolt asutatud rahvusvaheline haridus- ja tehnoloogiaettevõte, mille missioon on tuua miljonite inimesteni üle kogu maailma laiahaardeline eluks vajalikke oskusi edendav haridus, korraldades selleks maailmakuulsate autorite virtuaalseid kursusi, konverentse ja festivale. Lisaks on Mindvalley väga pühendunud töötajasõbraliku organisatsioonikultuuri edendaja ning Wordblu on teda aastaid nimetanud üheks kõige demokraatlikumaks rahvusvaheliseks ettevõtteks.

Mindvalley seos Eestiga

Mindvalley asutaja ja juht Vishen Lakhiani on suur Eesti toetaja. Teda seob Eestiga eestlasest abikaasa Kristina Mänd Lakhiani, nende kaks last ja Mindvalley Eestis tegutsev 15-liikmeline tiim. 2017. aasta lõpus avaldati eestikeelsena Visheni raamat „Erakordse elu kood“, mis jõudis ingliskeelsena esmakordselt trükki 2016. aastal ning kerkis kiiresti New York Timesi ja Amazoni enimostetud teoste nimekirja.

2018. aasta suvel toob Mindvalley tiim esmakordselt Tallinna suurürituse Mindvalley U, mille programm leiab aset Kultuurikatlas 28. juunist 22. juulini.

Mis on Mindvalley U?

Mindvalley U on pea kuu aega kestev enesearenguteemaline haridusprogramm, kuhu ootame kokku ligi 800 osalejat, kellest suurema osa moodustavad välismaalased. Esimene selline nn alternatiivne suveülikool toimus 2017. aasta suvel Barcelonas, kus osales 300 inimest, ja see osutus väga edukaks.

Mindvalley U-l osalejad on ettevõtjad, digitaalsed nomaadid, visionäärid, autorid jt ning paljud neist tulevad Tallinna mitmeks nädalaks koos peredega. Programm koosneb õpikodadest, ettekannetest, meditatsioonist, joogatundidest, ekskursioonidest ja sotsiaalsetest üritustest. Kuna Mindvalley U eesmärk on pakkuda haridusplatvormi elukestvaks õppeks, olenemata inimese vanusest, siis pakume eraldi programmi ka lastele ja teismelistele.

Programmi raames teeme koostööd ka EV100 ja EASi välisinvesteeringute keskuse meeskondadega. Eesti Vabariigi juubelikingitusena korraldame 21. juulil Kultuurikatlas Eesti noortele tasuta inspiratsioonipäeva, kuhu ootame osalema ligikaudu viitsada 14–20aastast noorukit üle kogu Eesti. Päeva raames esinevad nii kodu- kui ka välismaised inspireerivad kõnelejad, kes jagavad oma teadmisi ja oskusi, et aidata noortel leida enda tee, mis on kooskõlas nende südamesoovide, unistuste ja elu visiooniga.

Programm

Mindvalley U-l saab osaleda ainult kandideerimise ja avalduse esitamise alusel! Lisateave ja avalduse esitamine sellel lingil.  


Lisateave

Kadi Oja

„Mindvalley U Tallinn 2018“ projektijuht

kadi@mindvalley.com

+372 5561 3676


​Mindvalley www.mindvalley.com​