fbpx
Korraldaja Nordic Conferences OÜ
9190Konverents Nordic Testing Days
29.05 - 31.05.19

Lisateavet leiate veebisaidilt

Konverents Nordic Testing Days

Nordic Testing Days on iga-aastane konverents, mis on peamiselt suunatud tarkvara testijatele. Viimastel aastatel oleme aga oma osalejateringi laiendanud ja tervitame ka muude alade esindajaid, alates programmeerijatest ja lõpetades kasutajakogemuse spetsialistide, projektijuhtide, projekteerijate ja teistega – lühidalt öeldes on teretulnud kõik, kellel on huvi testimisega käsi valgeks saada ja anda oma panus sujuvama tarkvaraarendustsükli ja parema kvaliteedi loomisesse. Usume, et see aitab õppimist igati mitmekesistada.

Konverentsi Nordic Testing Days korraldajateks on vabatahtlikud, peamiselt elukutselised testijad, kes on võtnud südameasjaks kogukonna tugevdamise ja tarkvara kvaliteediga seotud hariduse pakkumise.

Nordic Testing Days on suunatud nii kogenud tegijatele kui ka noortele, kes IT-valdkonnas alles alustavad. Eesmärk on täiendada nende teadmisi testimisest ja selgitada selle vajalikkust, aga ka innustada neid looma pühendumusega suurepärast tarkvara ja miks mitte ka riistvara. Soovime luua keskkonna, kus on võimalik jagada kogemusi, jutustades edulugusid ja rääkides ka läbikukkumistest. Konverents toimib ka foorumina, pakkudes suhtlemisvõimalusi tööandjatele ja potentsiaalsetele töövõtjatele.

Nordic Testing Days soovib, et Euroopas märgataks Balti riikide ja Põhjamaade testijaid, ning tahab juhtida tähelepanu olemasolevatele oskustele ja oskusteabele.

Lõpetuseks on konverentsi Nordic Testing Days eesmärk näidata, et tarkvaratestija elukutse väärib tunnustamist, hoida selle abil asjatundjaid testimise juures ja kasutada nende teadmisi elukutse hüvanguks, kuid aidata ka kaasa suurema mõistmise ja parema koostöö saavutamisele kvaliteettarkvara loomisega tegelejate hulgas.