fbpx
Korraldaja Eesti Kirjastuste Liit
14055Raamatute jõulumüük
10.12 - 12.12.21

Raamatute jõulumüük

Traditsiooniline raamatute jõulumüük on sel aastal uues kohas – Kultuurikatlas. Rohkem kui 30 kirjastust pakuvad raamatuid nii suurtele kui väikestele, soodsaid pakkumisi leiab nii uuemate kui vanemate raamatute hulgast.
Põnevaid ja häid raamatuid jagub kõigile, eriti jõuluvanale kingikotti.

JÕULUMÜÜK ON AVATUD:
reedel, 10.detsembril kl 13-19
laupäeval, 11. detsembril kl 11-19
pühapäeval, 12. detsembril kl 11-17

SISSEPÄÄS TASUTA
Kolmel päeval toimub mitmeid raamatuesitlusi ja kohtumisi autoritega. Kavaga saab tutvuda alates 1. detsembrist aadressil estbook.com

KOHAL ON KIRJASTUSED:
Argo, Aleksandra, Avita, Canopus, Draakon ja Kuu, Eesti Piibliselts, Eesti Raamat, EKSA, Gallus, Grenader, Hea Lugu, Helios, Hunt, Härra Tee ja proua Kohvi, Ilmamaa, Johannes Esto kirjastus, Kaksikhammas, KPD, Koolibri, Kultuurileht, Otto Wilhelm, Paradiis, Pegasus, Petrone Print, Pilgrim, Postimees Kirjastus, Päike ja Pilv, SE&JS, Tallinna Ülikooli kirjastus, Toledo, Tänapäev, Varrak, Vesta Raamatud. Teaduste Akadeemia Kirjastus ja Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus osalevad reedel, kirjastus Fantaasia ja Hispaania Maja laupäeval.

Oluline!
Selleks, et mess saaks toimuda ja et kõik tunneksid end kaitstuna, arvestame Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega. Külastajad peavad kandma maski, esitluste puhul kontrollime kuulajate COVID tõendite kehtivust koos tõendi esitaja isikut tõendava dokumendiga. (www.kriis.ee)