fbpx
Korraldaja Keskkonnaministeerium
7821Ringmajanduse konverents „Kulud tuludeks!“
17.09 - 18.09.18
09:00 - 17:00

Sissepääs on tasuta.

Ringmajanduse konverents „Kulud tuludeks!“

Eesti on peatselt üle minemas ringmajandusele, mis tähendab, et on tagumine aeg teha selle uuendusliku ja võimalusterohke majandusmudeliga lähemalt tutvust.

Ringmajanduse konverentsile ootame ennekõike tööstusettevõtteid, kes on huvitatud ressursitõhusamatest tootmisviisidest, tootmisjääkide ärakasutamisest ja muust sellisest, tänu millele saaks asjatust kulust pikapeale hoopis tulu. Oodatud on ka teised ringmajanduse edendajad ja entusiastid.

Konverentsil astuvad üles nii need, kel on põhjalikumad teadmised ringmajandusest, kui ka need, kes on neid teadmisi juba edukalt rakendanud. Toome teieni põnevad näited koos arvudega Eestist ja Euroopast.

Et innovaatiliste ja edumeelsete ideede jaoks inspiratsiooni leida, toimuvad temaatilised töötoad-ümarlauad. Õpime, kuidas hoida toorainet võimalikult pikalt ringluses; milline võiks olla uuenduslik tootedisain; mida kujutavad endast peagi kohustuslikud rohelised riigihanked; kuidas rakendada keskkonnajuhtimissüsteeme; kuidas muuta tootmist efektiivsemaks; kuidas saada investeerimislaene, taotleda ressursitõhususe toetust jpm.

Lisateave: https://www.conference-expert.eu/et/ring2018.