fbpx
Korraldaja ON TEATER OÜ
1537Siim Maateni lavastus “ARM”
07.03 - 09.03.16

Siim Maateni lavastus “ARM”

7.-9. märts etendub Tallinnas Kultuurikatlas Siim Maateni lavastus „ARM“.

Seriaalist “Naabriplika” ja mängufilmist “Ema” tuntuks saanud vabakutseline lavastaja ja näitleja Siim Maaten toob taaskord publiku ette oma kirjutatud ja lavastatud lavastuse “ARM”, mis seekord etendub Tallinnas Kultuurikatlas. Lavastust mängiti esmakordselt möödunud suvel Viljandimaal Halliste kiriku kõrval Annatares.

Dramaatiliste sündmuste jada toob kaks venda lapsepõlvetallu ja sealt enam välja ei lase. Üks on maailmarändur, kunstnik, põgenik ja teine ajab taga müütilist eestlaslikku talupojatarkust. Nendevahelised küsimused ja vastuolu hoiavad uksi-aknaid järjest kõvemini kinni ja pingeline olukord muutub järjest raskemini talutavaks. Kui sügava armi võib jätta vennaarm? Kas matustel kakelda on suuremeelne? Mida küla arvab? Kas nad jäävad üldse ellu? Ja kuhu, kurat, kadusid lambad ja koer?

Lavastuse „ARM“ esteetika on inspireeritud kuuekümnendate sürrealistlikust maailmakinost ning on vormilt kaasaegne klassikaline draama. Lavamaailma loovad kunstnik Kristjan Suits, videokunstnik Kaisa Roover, valguskunstnik Villu Konrad. Muusikalise kujunduse on loonud Matis Leima (Zetod). Osades Artur Linnus, Madis Mäeorg, Katrin Kalma ja Rita Raave .

Etendused toimuvad 7.-9. märtsil Kultuurikatlas, Põhja pst 27a algusega kell 19:00. Suur tänu Tallinna Kultuurikatel, Kultuurkapital, Halliste vald, Bois MM OÜ, Piletilevi ja kohvik Fellin.

Kontakt / Produtsent Jaanus Tepomees / +372 53484158 / onteater@gmail.com