fbpx
Korraldaja LIFT99co, Startup Grind Tallinn
7221Startup Grind: Ahti Heinla (Starship Technologiesi kaasasutaja ning tegev- ja tehnoloogiajuht)
23.05.2018
18:30 - 22:00
Osta pilet
Latitude59 passiga sissepääs tasuta. Varajase ärkaja pilet 5 €. Viimase minuti pilet 10 €.

Startup Grind: Ahti Heinla (Starship Technologiesi kaasasutaja ning tegev- ja tehnoloogiajuht)

Ahti Heinla on üks hinnatumaid Eesti ettevõtjaid. Me kõik teame Skype’i lugu ning selle üha suuremat mõju Eestile ja kohalikele idufirmadele. Samuti oleme kuulnud ettevõttest Starship Technologies ja selle läbimurretest robootika alal.

Seekord ei räägi me aga ei Skype’ist ega Starshipist.

Selle asemel arutame, kuidas leida inimesi, kellega vallutada mägesid – kuidas luua tipptasemel meeskonda, mille liikmed on pühendunud ja suudavad talendiotsijate ahvatlustele vastu seista, ning kuidas leida sobiv eesmärk, mille heaks ollakse nõus töötama läbipõlemist kartmata.

Ahti Heinlaga vestleb Garage 48 Elevate kaasasutaja ja tegevjuht Liis Narusk, kelle ettevõte aitab tegutsevatel firmadel uusi ideid luua ja katsetada.

Pärast intervjuud on osalejatel võimalik Tehnopoli tutvumisalal uusi tutvusi luua ja jooke maitsta.

 

Kava

18.30 – registreerimine

19.00 – vestlustund Ahti Heinlaga

20.00 – tutvumisüritus ja joogid Tehnopoli tutvumisalal


Google’i eestvedamisel loodud üritustesari Startup Grind, mis tutvustab tähelepanuväärsete inimeste saavutusi, toimub 200 riigis ja ühendab ligi miljonit ettevõtjat. Igal üritusel tehakse intervjuu ühe silmapaistva inimesega, kes räägib tunni aja jooksul oma loo ja kõneleb sellest, kuidas tal on õnnestunud raskuste kiuste edu saavutada.