fbpx
Korraldaja Live Nation Estonia OÜ
9761STEEL PANTHERI (USA) „Heavy Metal Rules Tour“ ja WAYWARD SONS (UK)
18.01.2020
20:00 - 23:30
Osta pilet
Early Bird’i pilet 39 € (seisupilet; lisandub Piletilevi vahendustasu). Rohkem teavet leiate Piletilevi lehelt ja ürituse Facebooki lehelt.

STEEL PANTHERI (USA) „Heavy Metal Rules Tour“ ja WAYWARD SONS (UK)

Steel Panther esineb uue albumi tuuriga Tallinna Kultuurikatlas laupäeval, 18. jaanuaril 2020. Omanäolisuse ja humoorikate laulusõnade poolest tuntud ansambel täidab ruumi lõbusa ülepakutud lava-show’ga, taaselustades sealjuures stereotüüpset glam metal’i elustiili. Erikülalisena astub sel õhtul üles Inglismaa rokkbänd Wayward Sons.

Steel Panther – Michael Starr (vokaal), Satchel (kitarr), Lexxi Foxx (basskitarr) ja Stix Zadinia (trummid) – on sajandi alguses kokku tulemisest saadik lehvitanud nii seksi, uimastite kui ka metal-muusika lippu, et seda püha kolmainsust elus hoida. Selle missiooni täidavad nad aga täielikult oma viienda täispika stuudioalbumiga „Heavy Metal Rules“ (2019). Soolod kriiskavad valjemini, vokaal tõuseb kõrgustesse, trummid löövad kõvemini ja bass kõlab võimsamalt kui kunagi varem.

„„Heavy Metal Rules“ on täiuslik fraas kirjeldamaks, kuidas me end tunneme,“ selgitab trummar Stix. „See ei ole lihtsalt muusika, see on elustiil. Meil on olnud võimalus tekitada endale keskkond, kus kõik on lubatud ning igasugused piirid puuduvad. Meelega surume neid piire, sest meile meeldib seda teha. Ja tänapäeval on inimesed sellele avatud, sest kõik on liiga poliitiliselt korrektne. Arvan, et oleme ühiskonna jaoks kui viimane kindlus, kuhu inimesed saavad pöörduda, et oma sisemine friik välja lasta. Päris kindlasti oleme selle fucking planeedi kõige tõetruum ja ausam bänd.“

Heavy Metal Rulezzz!

AJAKAVA

19.00 uksed

20.00 programmi algus

23.30 ürituse orienteeruv lõpp

Täpsem ajakava avaldatakse hiljem.