fbpx
Korraldaja Must Concerts OÜ
4163Stig Rästa autoriõhtu – 15 aastat rännakut
04.07.2017
20:00 - 22:00
Osta pilet
Täispilet 17€. Õpilane, tudeng, pensionär 15€. Erivajadustega klient/saatja 15€. Pilet kontserdipäeval kõigile 18€. Lastele vanuses kuni 7a. (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles.

Stig Rästa autoriõhtu – 15 aastat rännakut

„Kuhu viib sinu sellesuvine teekond – on see rännak lopsaka metsaroheluse, päiksest kuumava niidu või sumeda suveõhtuse mereranna rüppe? Ükskõik, kas tahad üle kõige paljaste varvastega kasteses rohus ringi kõndida või mererannas soolasel tuulel oma juukseid sasida lasta – lihtsalt tee seda. See on sinu rännak.

Eesti moodsate aegade üks andekaim laululooja Stig Rästa ootab sel suvel sinuga kohtumist nii lummavates sadamates kui kaunites aedades, et üheskoos tähistada 15 aasta möödumist oma laululoomise rännaku algusest.

Siiani mõneti mõistmatuks ning müstiliseks jäänud Stig on loonud viimase 15 aastaga rohkem armastatud lugusid, kui me teame või üldse ette kujutadagi oskame.

Jah, me kõik justkui tunneme Eurovisiooni laval külmavärinaid ihule toonud Stig Rästat ning Trafficu ja Outloudzi Stig Rästat. Kuid nüüd on käes aeg teha tutvust Stig Rästa endaga. See on õhtu, mil teie ette astub unikaalne koosseis, paljastades teile oma omavahelised suhted, laulud ja lood –  Stig Rästa ja tema kitarr.

Senise 15 aasta jooksul on nad üheskoos loonud 120 laulu Eesti absoluutsetele tippartistidele nagu Elina Born, Karl-Erik Taukar, Traffic, Beyond Beyond, jäädes ise tagasihoidlikult tagaplaanile. Kuid sel suvel astuvad nad teie ette – lihtsa, ausa ja vastupandamatuna.