fbpx
Korraldaja Taimetoidumess
13012Taimetoidumess 2020
07.11 - 08.11.20
11:00 - 17:00

Taimetoidumess 2020

Kuigi meil on tänavu 10. sünnipäev, siis eelmisel aastal väljahõigatud punase vaiba, šampanja ja vingete väliskülalistega gala lükkub ühe isemoodi viiruse tõttu järgmisesse aastasse. Sel aastal on aga oluline vaadata sissepoole ja hinnata seda, mis toimub meie koduukse ees. Tänavu on Taimetoidumessi fookuses kodumaised tootjad ja ettevõtted. Teeme suure kummarduse kõigi ees, kes meie pisikeses riigis looma- ja loodussõbralike toodetega maailma paremaks muudavad.

Tähistame üheskoos imelist Eesti sügist!

PILETID: Taimetoidumessil on sel aastal piiratud piletite arv. Pilet ühte ajatsooni maksab 3 eurot. Soovitame kindlasti soetada piletid eelmüügist, et tagada sissepääs messialale: http://taimetoidumess.ee
KOLM AJATSOONI: Messil on mõlemal päeval kolm ajavahemikku, kuhu mahub maksimaalselt 500 külastajat korraga. Ajavahemike vaheajal palume külastajatel messialalt väljuda, sest toimub Kultuurikatla tuulutus ning käsipuude, ukselinkide ja üldkasutatavate laudade/toolide desinfitseerimine.
HOIA VAHET! Palume messialal hoida inimestega 2 meetrit vahet. Ühtlasi palume, et huvilised ei tekitaks eksponaatide ümber ummikuid ja sagimisi. Kuna piletite ehk ka külastajate arv on sel aastal piiratud, on suurel Kultuurikatla alal väga palju ruumi. Igaüks jõuab kenasti kõikide laudade juurde.
MASKID: Kuivõrd tegemist on toiduüritusega, ei saa olla maskid kohustuslikud. Küll aga on maskid soovituslikud ajal, mil Sa toitu ei maitse või söö.
KINGIKOTID! Nagu ikka, jagame ka sel aastal piletiostjatele kingikotte. Seekord aga niipidi, et kõikide kuni 5. novembrini eelmüügist ostetud piletite vahel läheb loosi 20 kingikotti igas ajatsoonis ehk kokku 120 kingikotti. Võitjad loosib ja kuulutab õhtujuht välja messi ajal vastavas ajavahemikus ning kingikotid saab kätte ainult kohapeal, Taimetoidumessi infoletist.
Lisaks paneme südamele: ära tule messile haigustunnustega, pese või desinfitseeri regulaarselt käsi ja kasuta HOIA rakendust.
 
Olge terved!