fbpx
Korraldaja Tallinn Fashion Week
6744Tallinn Fashion Week 2018
22.03 - 24.03.18
Osta pilet
Üritustel on erinevad piletihinnad.

Tallinn Fashion Week 2018

Sel aastal tervitab Eesti rõivadisain moesõpru Kultuurikatlas ja pakub kevadist inspiratsioonilaengut 22.–24. märtsil, mil leiab aset neljateistkümnes Tallinn Fashion Week. Värskete trendituulte saatel jõuab publiku ette külluslik moeassortii, mis toob lavale tunnustatud rõivadisainerid ja tuntud moebrändid. Esmakordselt lisandub TFW programmi ka lastemoele keskenduv päev, mis pakub põnevaid inspiratsiooniampse nii suurtele disainisõpradele kui ka pisikestele moepõnnidele.

Kevadise moenädala avaetendusel astub lavale Tallinn Fashion Weeki esitleja River Island, kes on ühtaegu nii rahvusvaheliselt edukas trendisuunaja kui ka kohaliku moeskeene ja disainerite toetaja. Tuntud stilisti Johanna Eenma stiliseeritud show’ eesmärk on pakkuda põnevaid inspiratsiooniampse neile, kes armastavad kodumaist rõivaloomet tänavamoega kombineerida, väärtustades samal ajal nii rahvusvahelisi trende kui ka Eesti moedisaini isikupära.

River Islandi etenduse järel astuvad TFW lavale Triinu Pungits, Beatrice, Diana Arno, Tallinn Design House ning Amanjeda Sport Couture. Moenädala teisel päeval, 23. märtsil esitlevad värskeid kollektsioone Monton, Diana Denissova, Mammu Couture, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo ja Riina Põldroos.

Kevadise Tallinn Fashion Weeki viimane päev, laupäev kuulub aga pisikestele disainifännidele, sest Kultuurikatel täitub mängulise, vaid lasterõivaste disaineritele keskenduva päevaga. Nii suurtele kui ka väikestele moesõpradele pakuvad uusi ja inspireerivaid trendinoppeid Mimi Disain, Dadamora, Bebe Organic, Amiki, Vilve Unt, Klikkklakk ning Kalamaja Printsess.

 

Tallinn Fashion Weeki programm

Neljapäev, 22.03
18.00 River Island, Triinu Pungits
19.30 Beatrice, Diana Arno
21.00 Tallinn Design House, Amanjeda Sport Couture

Reede, 23.03
18.00 Monton
19.30 Diana Denissova, Mammu Couture
21.00 Embassy of Fashion: Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Riina Põldroos

Laupäev, 24.03
16.00 Mimi Disain, Dadamora
17.30 Bebe Organic, Amiki, Vilve Unt
19.00 Klikkklakk, Kalamaja Printsess

 

Kevadise moenädala esitleja on River Island ning üritusele aitavad kaasa Kaubamaja, Goldtime, DHL, Kevin.Murphy, Sokos Hotel, Valge Klaar, Oriflame, RGB, Kultuurikatel ja Torres.

Tallinn Fashion Weeki ametlik meediapartner on Õhtuleht.

Lisateave estonianfashion.eu