fbpx
Korraldaja MTÜ Raamat Rahvale
7908Tasuta raamatute laat „Raamat Rahvale“
23.09.2018
11:00 - 15:00

Üritus on kõigile tasuta! Kutsume kõiki laadal osalejaid üles vähiravifondile tänuks hea ürituse eest annetusi tegema – tänuks hea ürituse eest.

Tasuta raamatute laat „Raamat Rahvale“

MTÜ Raamat Rahvale kutsub kõiki toredale perepäevale, kust võid tasuta koju viia täpselt nii palju raamatuid, kui kanda jaksad!

Kust me saame raamatud, mida ära jagada?

Need raamatud saab meile igaüks enne laata tasuta kodust ära tuua. Too oma kodus tolmu koguvad head ja armsad raamatud raamatukogumispäevadel meile. Me aitame neile uue kodu leida! Raamatuid kogume me samuti Kultuurikatlas, peasissepääsust umbes 50 meetrit mere pool, meie lemmikrestorani Korsten, Armastus & Hea Toit sissepääsu juures. Saab autoga juurde sõita ja raamatud ära anda. Kogumispunktid on ka Rahva Raamatu neljas Tallinna  kaupluses (Viru keskuse, Rocca al Mare, Pärnu mnt ja Mustika keskuse) kaupluses).

NB! Paneme kõigile südamele, et võtame vastu vaid selliseid raamatuid, millele võiks veel lugemishuvilisi leiduda!

 

Raamatukogumispäevad

20. september Rahva Raamatu neljas Tallinna kaupluses (Viru keskuse, Rocca al Mare, Pärnu mnt ja Mustika keskuse) kaupluses.)

21. september kell 16.00–20.00 Kultuurikatlas.

22. september kell 11.00–16.00 Kultuurikatlas.

Raamatukogumispäevadele toodud raamatud sorteerime ning paneme need laadapäeval valitud kategooriate kaupa välja.

Väike osa raamatukogumispäevadele toodud raamatutest (ligi 100 raamatut) lähevad laadapäeval sümboolse summa eest ka müüki. Ostusumma läheb aga kohe vähiravifondi „Kingitud elu“ annetuskasti. Niisiis meie sellest tulu ei saa.

Laadal üle jäänud raamatuid pakume haiglatele, sotsiaalkeskustele jne. Teine osa läheb ümbertöötlemisse. Seega on teretulnud kõik sooviavaldused, kes oleksid huvitatud järele jäänud raamatutest huvitatud.

Ka sel korral ootab külastajaid ees huvitav päevaprogramm – täpsem info ürituse Facebooki-lehel!


Lisateave: MTÜ Raamat Rahvale, +372 53 00 1 868.