fbpx
Korraldaja Tervise Arengu Instituut, Eesti Haigekassa, Sotsiaalministeerium, Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž, Maailma Terviseorganisatsioon
9287Terviseedenduse konverents „Kuidas loome tervist toetavat keskkonda“
04.06.2019
10:30 - 16:30

Konverentsil osalemine on tasuta ja osalejate arv on piiratud. Osalemise eelduseks on eelregistreerumine hiljemalt 27. maiks.

Terviseedenduse konverents „Kuidas loome tervist toetavat keskkonda“

Inimeste tervist, arengut, käitumist ja valikuvõimalusi mõjutab ümbritsev elukeskkond – füüsiline, vaimne, sotsiaalne, digitaalne, aga ka majanduslik ja poliitiline. Kui mõnest aspektist (nagu füüsilise keskkonna ohutusest ja vigastuste ennetamisest) on üsna palju räägitud, siis seda, kuidas keskkond mõjutab näiteks inimeste käitumist ja aju või kuidas ruumikujundus ning disain on seotud tervisega, on vähem käsitletud.

Kuidas jõuda selleni, et keskkond kodus, lasteaias, koolis, töökohal, elukohas, riigis aitab edendada ja hoida tervist ning soodustab tervislikke valikuid, olenemata inimeste haridusest, soost, vanusest või elupiirkonnast?


Konverentsil osalemine on tasuta ja osalejate arv on piiratud. Osalemise eelduseks on eelregistreerumine hiljemalt 27. maiks: https://www.tai.ee/et/instituut/pressile/uudised/4512-kutse-tervisedenduse-konverentsile-2019-kuidas-loome-tervist-toetavat-keskkonda