fbpx
Korraldaja Tiina Talumees Moestuudio
1323Tiina Talumees Couture kollektsiooni “PÖÖRIÖÖ” esitlus
10.11.2015
19:00 - 22:00

Tiina Talumees Couture kollektsiooni “PÖÖRIÖÖ” esitlus

Tiina Talumees Moestuudio esitleb 10. novembril Kultuurikatlas oma sügistalvist autorikollektsiooni „Pööriöö“, kus kohtuvad elegantne viktoriaanlikkus moodsas võtmes, looduse müstika ja kuupaistelegendid.

„Mind on alati inspireerinud müstika ja looduse graatsia teema, mis uues kollektsioonis kohtub kõrgmoe ühe suurima hetketrendi ehk stiilselt väljatoodud viktoriaanlikkusega. Moe üks eesmärke on panna meid unistama, ning usun, et seda teevad ka peatselt lavale ilmuvad justkui ööst välja astunud muinasjutulised olendid,“ rääkis Tiina Talumees.

Materjalidest kohtame kollektsioonis Itaalia päritolu kõrgkvaliteetseid kangaid: õhkõrna pitsi ja täpilist tülli, moodsat vormi hoidvat jacquard-kangast, peenvilla jm. Kaunite detailidena tõusevad esile stiliseeritud botaanilised ornamendid, romantiline plisseer, delikaatsed pärltikandid ja helklevad litrid.

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba 18 aastat.

Sündmuse peatoetaja on Pööriöö viin, ilusaid autosid tutvustab BMW, väärt šokolaadiga kostitab Lindt ja PH formula näitab uusi trende nahahoolduses. Modellide küüned maalib Creative Nails Design, juuksed sätib La Biosthetique ja meigid teeb Max Factor. Sündmust aitab korraldada Stiilikanal.