fbpx
Korraldaja Stiilikanal OÜ
1877Tiina Talumees Couture moeetendus
19.04.2016
19:00 - 22:00

Tiina Talumees Couture moeetendus

Tiina Talumehe uus kõrgmoekollektsioon “Gardenia” viib lillemuinasjuttudesse.

19. aprillil esitleb Tiina Talumees Kultuurikatla BlackBoxis oma värsket couture kollektsiooni „Gardenia“. Hapratest gardeeniaõitest inspireeritud kollektsioon jutustab loo kaunitest suvevalguse haldjatest, viies meid tagasi romantilisse ajastusse, mil tunnete väljendamiseks kasutati sõnade asemel lillede salakeelt. Lummavalt lõhnavate gardeeniaõitega öeldi väljavalitule: Sa oled ebamaiselt kaunis.

Kollektsiooni värvigammas kohtame suvehelguse valget, pastelset sinist, lillat ja roosat, aga ka trendikat beeži, õrnkollast ja päikeseloojangu oranži. Materjalidest on kasutusel kõrgmoele omaselt ülikvaliteetsed Euroopa päritolu kangad, näiteks õhuline täpitüll, õrn pits, hästi langev reljeefne viskoos, helklevad litterkangad ja jacquard. Näeme voogavat plisseeri, sellel hooajal eriti trendikaid volange, efektseid sametpaelu, kelmikaid litreid ja helklevaid pärleid. Vaid selle kollektsiooni tarbeks on loodud põneva detailina kleite ehtima laserlõikelised gardeeniaõied.

Etenduse peatoetaja on Philips ning selle toimumisele aitavad kaasa Aon Eesti Kindlustusmaakler, Supremia ja Codoniu Cava. Väärt šokolaadiga kostitab Lindt, värskendust pakub Evian ning kauneid autosid näitab Lamborghini. Modellide soengud seab La Biosthetique (LE SALON Tallinn) ning kaunid meigid teeb Max Factor. Üritust aitab korraldada Stiilikanal.

Lisainformatsioon:
Janne Klooren
janne@stiilikanal.ee
52 20 200