fbpx
Korraldaja Tjuun In
7267Tjuun In @ Pada – Etherwood (Hospital, UK)
08.06 - 09.06.18
23:00 - 04:30

Piletiinfo ja muu lisateave ürituse Facebooki lehelt!

Tjuun In @ Pada – Etherwood (Hospital, UK)

Etherwoodilt on kuuldud kauneid laule! Märtsi alguses ilmus plaadifirma Hospital tütarfirma MedSchool alt tema järjekordne kauamängiv „In Stillness“. Päris mitmed lood sellelt albumilt on kõlanud ka „Tjuun In’i“ raadiosaadetes ning otse loomulikult igal pool üle maailma, nii DJ-de poolt esitatuna keikadel kui ka podcast’ides ja raadiosaadetes. Nagu ikka hea muusikaga läheb. Ootame! Või õigemini – ei jõua ära oodata!

 

ETHERWOOD 

Etherwood on kahtlemata üks praeguse aja kõige paljulubavamaid noori talente. Lincolnist pärit ja praegu Londonis elav Woody on juba suutnud oma kaunite biitide ja südamlike meloodiatega terves maailmas tuhandete inimeste kujutlusvõimet köita.

Kuulates, kuidas Etherwood kombineerib drum & bass’i rõõmsa energia rahulike ja atmosfääriliste kitarri- ja klaverihelidega, on raske uskuda, et ta hakkas drum & bass’i produtseerima alles kaks aastat tagasi. Teda on juba toetanud Radio One, 1Xtra, Capital FM, XFM, Triple J ja Rinse FM ning ta on teinud remikse selliste tuntud artistide lugudest nagu Lana Del Rey, Jakwob, Gorgon City ja Alex Clare.

2013. aasta novembri alguses tuli välja tema kauaoodatud endanimeline debüütalbum, mille üle muusikamaailmas palju spekuleeriti. Album pälvis heakskiidu paljudelt artistidelt, kelle hulka kuulusid Netsky, Sub Focus ja TC, ning mitmed Radio 1 ja 1Xtra DJd andsid talle palju eetriaega.

Peagi pärast albumi suurt edu sai Woody 2013. aasta D&B Arena auhindade jagamisel parima uue DJ ja parima uue produtsendi auhinna, talle anti võimalus teha koos Crissy Crissiga BBC Radio 1Xtras saadet „Xtra Talent“ ning ta alustas koostööd Hospitali Devonshire’i duoga Fred V & Grafix, et seada paika selle aasta suvehümni „Forest Fires“ vokaal. See koostöö on juba tõestanud, et suudab köita ka laiemat publikut, kuna lugu lisati enam kui kuu aega enne selle väljalaskmist Radio 1 playlist’i. Kuna ta on oma mitmekülgsust ja annet korduvalt tõestanud, kutsus Hospital Records ta kokku panema nelja aasta esimest artisti juhtimisel koostatavat miksalbumit. Album tuli välja mai lõpus ja selle pealkirjaks sai „Hospital Mixtape: Etherwood“.

Woody tulevik on kahtlemata helge, kuna praegu kuulub skeene parima tegija tiitel kindlalt talle. Tänu talle omasele helikeelele, mis on selgelt äratuntav ja äärmiselt paeluv, kasvab tema pühendunud fännide armee kogu maailmas ning nad kõik ootavad pikisilmi, mida ta järgmisena ette võtab.

https://www.facebook.com/etherwood/

 


Sissepääs alates 18. eluaastast.