fbpx
Korraldaja Ilus Pidu OÜ
8866Tõnis Mäe ja Jarek Kasari sõbrapäeva kontserdid
14.02.2019
19:00 - 20:30
Osta pilet
Hinnad kuni kontserdile eelneva päevani: täispilet 22 €; õpilane, üliõpilane, pensionär, erivajadustega klient ja tema saatja 20 €. Ürituse päeval maksavad kõik piletid 25 €. Lisandub Piletilevi vahendustasu. Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui nad istuvad saatja süles. Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Tõnis Mäe ja Jarek Kasari sõbrapäeva kontserdid

Sõbrapäev on tulekul ning vanad sõbrad Tõnis ja Jarek kohtuvad taas juba traditsiooniks saanud ühistel kontsertidel veebruaris!

Aasta on möödunud ning lisaks kõigele muule on Tõnis saanud vahepeal 70 ja Jarek 35! Jah – on ainulaadne hetk, kus nende vanusevahe on täpselt kahekordne, ja seda ei juhtu enam kunagi … Sellel pidulikul hetkel võtavad nad taas enda võitluskaaslased (loe süntesaatorid) ja tulevad koos lavale. Aeg küll muutub, kuid nende muusika, laulud ja tunnetus on ikkagi väga sarnane ning sõprus, mis kestnud nüüdseks juba pea 15 aastat, kestab … Ja miks ei peaks?

Ahjaa – Tõnis on nüüd ka kujusse voolitud (pildil) ja tõenäoliselt juhtub see ühel päeval ka Jarekiga … Mis tunne see on ja millist nõu Tõnis oma nooremale sõbrale annab, kuuleb samuti kontserdil.

Tõnise ja Jareki sõbrapäeva kontserdid toimuvad:

P 10.02 kell 19 – Laitse Graniitvillas

T 12.02 kell 19 – Tartu Eesti Rahva Muuseumis

N 14.02 kell 19 – Tallinna Kultuurikatla Black Boxis

L 16.02 kell 16 – Vihula mõisas