fbpx
13913WATEVA albumiesitluse pidu
16.10.2021
22:00 - 04:30
Osta pilet
14-17€

WATEVA albumiesitluse pidu

Oleme valmis saanud oma debüütalbumi “Disposable Society”, mille valmimine võttis aega üle kahe aasta ning mille sisse oleme pannud hulganisti higi, vaeva ja ekraaniaega. Kes on juba kuulanud, see teab, et tegu on üsnagi sinemaatilise teosega. Albumit kirjutades kujutasime ennast ette 5000 aastat tulevikus.
“Kui olime mannaga stuudios, hakkasime rääkima kliimast ja praegusest olukorrast maailmas üleüldiselt. Iga albumil olev lugu esindab hetke kellegi elust, mis tulevikumaailmas veel endiselt Maa peal olemas on ja jutustab erinevatest perspektiividest lühikesi lugusid. Album on saanud mõjutusi ka viimase kahe aasta jooksul maailmas toimunust – seletamatust ilust keset kaost.”
 
Kuna suur töö selja taga, siis võiks ju korra kokku saada ja väikese peo teha?
Kutsume teid kõiki 16. oktoobril Kultuurikatlasse, kus tulevad esitlusele uued albumi lood, vanad head Wateva lood ja veel kõige-kõige uuemad, senikuulmata lood. Lisaks toome lavalaudadele mitmed külalisesinejad.
 
Pidupäeva puhul oleme endale kõrvale kutsunud oma kõige lemmikumad artistid Eestist.
 
Vanusepiirang / Age Limit: 18+

Uksed / Doors: 22:00 – 04.30
Info: PS Music Events FB / info@prosolutions.ee

Piletiinfo / Ticket info: help@ticketer.ee
–

Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi ürituse sisus ning ajakavas!
The organiser reserves the right to amend the event and the schedule without giving prior notification or any reasons thereof!
_______
COVID-19 information 
Sündmusele pääsemiseks on külastajal kohustus esitada:
Kehtiv vaktsineerimistõend
Negatiivne COVID-19 testi tulemus (kuni 72h enne sündmuse toimumis tehtud negatiivse tulemusega PCR test või kohapeal tehtud negatiivse tulemusega antigeeni kiirtest)
Läbipõdemise tõend
Kohapeal on võimalik teha antigeeni kiirtesti hinnaga 6€, mis tagab negatiivse tulemuse korral ühekordse sissepääsu sündmusele ning mis kaotab kehtivuse sündmuselt väljudes.
Palume sellest tulenevalt saabuda sündmusele aegsasti ja varuda kannatust. Täname mõistva suhtumise eest!