fbpx
13739Koit Toome ja Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester
24.08.2021
19:30
Buy Ticket
15-20€

Koit Toome ja Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester

Koit Toome on Eesti üks tuntumaid ja armastatumaid muusikuid, keda teame nii muusikali- kui ka Eurovisiooni lavadelt, diskobandist Code One, kaunitest duettidest, aga ennekõike eduka sooloartistina. Suvelõpu soojal õhtul lisab Koit Toome legendaarsetele hittidele emotsionaalset sügavust mahe sümbioos sümfooniaorkestriga. Seda kontserti võiks iseloomustada kui hingematvalt kaunist ja vastupandavalt kaasahaaravat, aga ennekõike on see ühe unistuse täitumine.

KOIT TOOME
Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester

Dirigent Martin Sildos
Koos Dagmar Oja ja Jelena Juzvik
Kultuurikatla Black Box

Kõlavad legendaarsed hitid, mida teame Code One repertuaarist, Eurovisiooni lavadelt, duettidena, raadiost jm uutes seadetes sümfooniaorkestrile.

Aitäh, Mikk Targo, Tomi Rahula ja Sven Lõhmus.

Pääsmed kontsertidele on saadaval vastavalt kultuuriüritustele kehtivatele piirangutele. Kuna olukord võib muutuda, siis palume kõigil jälgida uudiseid olukorra ja ohutusnõuete võimaliku täpsustumise kohta.NB! Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele tuleb alates 9. augustist kontserdile pääsemiseks tõendada oma nakkusohutust. Täisealistel inimestel tuleb kontserdile tulles lisaks piletile kaasa võtta COVID-tervisetõend, mis on digilugu.ee portaalist all laetav kõigile, kes on vaktsineeritud, läbipõdenud viimase 6 kuu jooksul või teinud 72 tunni jooksul PCR-testi. Samuti tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument. Ilma COVID-tervisetõendita pääsevad kontserdile nooremad kui 18-aastased ning erivajadustega inimesed.

Enne 9. augustit kontserdipileti soetanutel on eelneval kokkuleppel korraldajaga võimalik sooritada ka kiirtest. Selleks palume hiljemalt 22.08. võtta ühendust tluorkester@gmail.com