fbpx
Korraldaja Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
5679Black Nights Catwalk
28.11 - 29.11.17
20:00 - 02:00
Osta pilet
Tavapilet 25 €. Sooduspilet partnerile 20 € / 10 €.

Black Nights Catwalk

MOEETENDUS NORTHERN SPIRIT / SOFIA RUBINA BAND & DJ JULM

Black Box muutub üheks õhtuks filmikunsti, disaini ja ‑muusika kokkusulatamise katlaks, kus kohtuvad mood, filmikostüümid, filmimuusika, noored filminäitlejad ja funky klubimuusika, et kuulutada avatuks PÖFF Industry@Tallinn 2017.

Estonian Fashion Brands Association esitleb esimest korda Eestis Helen Sirbi loodud Northern Spiriti kontseptsiooni, mis toob põhjamaiselt modernses võtmes kokku Eesti disaini ja kaasaegse tantsu. Laval on Ivo Nikkolo, Kristiina Viirpalu, Roberta Eineri, Oksana Tanditi, Tiina Talumehe, Sangari, Tanel Veenre, Montoni, Baltmani ja d’difference’i looming.

Eesti Filmikunsti Osakonna ja Filmikunstnike Ühendus avab Kultuurikatlas spetsiaalselt PÖFF-i ajaks loodud Eesti filmide kostüümide näituse.

Peale hea disaini ja muusika esitleb samal õhtul PÖFF Industry@Tallinn kaheksat tõusvat filminäitlejat Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Saksamaalt.

Õhtu muusikaline maiuspala on Sofia Rubina Band ja DJ Julm, kes on spetsiaalselt selleks õhtuks loonud Eesti filmidest inspireeritud live– ja elektroonilisest muusikast koosneva programmi, mis annab avapeole tõeliselt funky sound’i ja meeleolu.

Toetajad ja partnerid: Euroopa Regionaalarengufond, PÖFF, Max Factor, Liviko