fbpx
Korraldaja Tehnopol
7913GreenEST Summit 2018: hoonete tulevik
30.10.2018
10:00 - 20:00

Piletimüük algab varsti. Lisateave ürituse Facebooki-lehelt.

GreenEST Summit 2018: hoonete tulevik

Tallinna Teaduspark Tehnopol koos EFFECT4Buildingsi meeskonna ja rahvusvaheliste rohetehnoloogia kogukonna partneritega kutsuvad sind osalema Eestis värskel ja elaval rohetehnoloogia üritusel „GreenEST Summit 2018: hoonete tulevik“.

GreenEST Summit on rahvusvaheline rohetehnoloogia üritus, mis keskendub valdkonna olulisimatele teemadele ja uusimatele arengutele. EL on seadnud eesmärgi, et aastaks 2020 peavad kõik uued hooned olema liginullenergiahooned. Aga praegu on ligikaudu 35% hoonetest üle 50 aasta vanad ja ligikaudu 75% hoonestusest on energia poolest ebatõhus. Seetõttu keskendub tänavune konverents hoonete tulevikule.

Üritusel osalevad avaliku ja erasektori kinnisvaraeksperdid, kohalikud omavalitsused, rohetehnoloogia ettevõtted ja investorid tervest Euroopast: Taanist, Norrast, Rootsist, Soomest, Eestist, Lätist, Poolast ja mujalt.

Lisaks inspireerivate sõnavõttude kuulamisele saab osaleda huvitavates aruteludes ja Euroopa rohetehnoloogia tippettevõtete esitlustel, kus nad oma energiatõhusate nutikate hoonete lahendusi tutvustavad.

Räägime hoonekarpidest (seinad, põrandad, katused, uksed ja aknad), ventilatsioonist, küttest ja jahutamisest, veest, valgustusest, elektrist, hoonete haldamise süsteemidest / IKT-lahendustest, energiatõhususe lepingutest ning paljust muust.

Tule kindlasti kohale! Ole osa maailma muutvast rohetehnoloogia kogukonnast!

P.S. On veel mõni koht partneritele, kes soovivad osaleda ürituse korraldamises, sellel esineda või oma tooteid tutvustada. Anna teada, kui oled huvitatud!

Üritust toetavad PAKRI Teadus- ja Tööstuspark ning EIT InnoEnergy.