fbpx
Korraldaja Elamuslabor
8402Intensiivne avaliku esinemise meistriklass „Speaking skills for tech people“
07.11 - 14.11.18
09:30 - 16:30
Osta pilet
Veel kehtib varajase registreerija soodustus 295 eurot + km. Kuldpilet ehk täishind on 415 eurot + km. Sooduspileteid on piiratud kogus!

Intensiivne avaliku esinemise meistriklass „Speaking skills for tech people“

See kahepäevane intensiivne avaliku esinemise meistriklass on hädavajalik kõigile professionaalidele, kel on vaja inimeste ees kõneleda – alates töökoosolekutest ja lõpetades rahvusvaheliste konverentsidega.

Oma oskusi annab teile edasi Gleb Maltsev, keda teatakse start-up’i maailmas kui ühte karismaatilisemat ja edukamat esinemiskoolitajat terves regioonis.

Koolitus toimub Kultuurikatla mõnusas ja inspireerivas keskkonnas. Pileti hinna sisse kuuluvad ka kohvipausid ning maitsvad lõunad mõlemal päeval. Kogu tegevus toimub kahel järjestikusel kolmapäeval. Seega on vahepeal terve nädal aega, et omandatud infot analüüsida ja päriselus praktiseerida.

Kes on Gleb Maltsev?

Gleb on töötanud sadade inseneridega ja aidanud neil saada nii heaks esinejaks kui võimalik. Mõned neist loovad tarkvara, mis juhib terveid tehaseid, teised ehitavad droone ja veealuseid seadmeid nafta puurtornidele. On olnud ka paar inseneri, kes on muutnud sajandeid vanu tehaseid moodsaks linnakeskkonnaks.

Gleb on koolitanud sadu juhte esinema sellistel rahvusvahelistel üritustel nagu Mobile World Congress, Smart City Expo ja electronica ning start-up’ide asutajaid pitch’ima konverentsidel Slush, Latitude59, TechChill ja LOGIN.

Gleb on aidanud ka viia disaineritel, kelle kontorite seinad on täis auhindu, nende sõnumi klientideni. Samuti on ta töötanud teadlastega, kes on pühendanud oma elu putukate, metallide, puidu või meie geenide uurimisele, ning aidanud neil üle saada nn teadmiste taagast ja õpetanud neid selgitama mõistetaval kujul oma keerulisi tegemisi ka lihtsurelikele.

Kõige tähtsam – ta on koolitanud iseennast. Kuulates teiste inimeste lugusid, neid igal koolitusel ümber kirjutades ja esitades avab ta ennast kuulajatele. Ta näeb vaeva, et ka teised saaksid seda tehes kasvada ja areneda.

Gleb hoolib ka kassidest.

Gleb valdab väga hästi nii eesti kui ka vene keelt, aga tema peamiseks suhtluskeeleks ja ürituse töökeeleks on inglise keel. Samas võivad kõik, kes tahavad ürituse ajal sõna võtta või oma esinemisoskusi katsetada, seda vabalt teha oma emakeeles.

„The human brain starts working the moment you are born never stops until you stand up to speak in public.“

– George Jessel

Millega me nende kahe päeva jooksul tegeleme?

  • Kuidas rääkida tehnilistest asjadest mitteasjatundjatega?
  • Kuidas keskenduda kõige olulisemale ja mitte uppuda detailidesse?
  • Kuidas esitada ja kaitsta oma ideid tiimikoosolekul nii, et karismaatilisemad tüübid sust lihtsalt üle ei sõidaks?
  • Ole milline introvert tahes, aga mõnikord sa lihtsalt pead kliendiga kohtuma ja suutma talle midagi maha müüa.
  • Kui oled spetsialistist saanud juhiks, siis kuidas saavutada autoriteeti kommunikatsiooni abil?
  • Kuidas kõneleda rahvusvahelisel konverentsil või ettevõtte juhatuse ees?
  • Kuidas kõnetada potentsiaalseid kliente messidel ja püüda tähelepanu 30 sekundiga?
  • Kui sul on maailmamuutev start-up’i idee ja tuntud investor istub kohvikus kõrvallauas, siis kuidas saada oma idufirmale esimene miljon?
  • Ja mis kõige tähtsam – küsitluste järgi on avalik esinemine inimeste hulgas hirm number üks. Hirm number kaks on surm. Kuidas saada lahti sellest esimesest hirmust?

Lisateave www.elamuslabor.ee