fbpx
Korraldaja Elamuslabor
7672Koolitus „Kuidas tuua uus toode turule 8 tunniga? Tule tee ära või kuku läbi!“
01.08.2018
09:00 - 17:00
Osta pilet
Osalustasu 95 €. Kohtade arv on piiratud!

Koolitus „Kuidas tuua uus toode turule 8 tunniga? Tule tee ära või kuku läbi!“

Hirm, et uue ideega turule tulekuks on vaja palju aega, palju raha ja kõvasti kogemusi, on jama! Tule ja veendu, et vähese aja ja piiratud ressurssidega, kuid julge pealehakkamise ja toetava meeskonnaga on võimalik ühe päevaga luua toorest ideest toimiv ettevõtmine ning suurimaks piduriks eduka äritegevuse käivitamisel on vaid agressiivne ootamine.

Päev on oma vormilt uudne ja ainulaadne ning ühendab endas parimad metoodilised elemendid koolituse, simulatsiooni ja praktilise töötoa formaadist. Aktiivse ja reaalse tegevuse käigus saavad inimesed nii teoreetilist teadmist, praktilist kogemust, soodsat häälestust kui ka uusi kontakte teiste krapsakate ja asjalike inimestega.

Osalejatest moodustatakse väikesed meeskonnad, kes genereerivad uusi ideid, loovad tootekontseptsioone, kontseptsioonide alusel toote prototüübi ning minimaalselt toimiva toote ja selle pakendi. Lisaks töötavad kõik välja ärimudeli, turundusmaterjalid, toote/ettevõtte presentatsiooni jpm. Ja see kõik juhtub ühe päeva jooksul!

Tegevuse vahele mahub maitsvat toitu, suhtlemist ja koostööd, pinget, higi, pisaraid ning mõtteid sellest, milline peaks olema üks väle ja paindlik tulevikuettevõte ning kuidas selle poole püüelda.


Miks see koolitus eriti vinge on ja miks Sa peaksid sellest osa võtma?

Selline koolitusmudel ja õpiformaat on Eestis unikaalne ning osalejal on võimalus osa saada millestki täiesti teistsugusest.

Koolitus toimub eriti põnevas kohas – Kultuurikatla avastamata nurgatagustes, kuhu vaid vähesed on saanud oma jalga tõsta.

Kuuled näiteid edukate ettevõtete võitudest ja ebaõnnestumistest.

Tutvud uute ettevõtlike inimestega.

Saad koolitusest osa võtta erakordsetel tingimustel.


Keda ja miks siia ootame?

Ootame koolitusel osalema juba tegutsevaid ettevõtjaid, ettevõtlusega alustavaid inimesi ja ka neid, kellel on olemas vaid mõte tootest, millel esialgu puudub selge sisu ja vorm.

Soovime näidata, et uute ideede käivitamine, kiire edasiarendamine ja ettevõtlusesse rakendamine ei sõltu perekondlikust seisust, sotsiaalsest taustast ega vanaema pärandusest. Õige meelelaadi ja heade mõtete korral on kõik võimalik.


Pärast koolituse läbimist:

tead, kuidas väärtuslike mõtete ja ideede ümber lihtsate võtetega uusi tooteid luua, neid kiiresti arendada, testida ja turule tuua;

mõistad, kui palju on võimalusi ärimudeleid unikaalseks muuta, et turul paremini läbi lüüa ja teistest eristuda, sealjuures päriselt ka raha teenides;

oled kogenud, kuidas moodne tehnika (3D-printer, CNC-tööpink, laser jne) võimaldavad luua loetud minutitega uusi tooteid ja neid kiiresti edasi arendada;

oled õppinud toodet arendama lihtsate, odavate ja kättesaadavate materjalide ning tasuta või soodsate tööriistadega;

oled saanud oma tööriistakasti hulgaliselt uusi võtteid, mõtteid ja töövahendeid, kuidas oma ettevõtet arendada või optimeerida või ka täiesti uut ettevõtet käima lükata;

saad võrrelda erisuguste lähenemisviiside/ettevõtlusstrateegiate ja ideede tulemusi reaalajas;

saad võrrelda ja analüüsida eri lähenemisviiside ja ettevõtlusstrateegiate tulemusi nn laboritingimustes ja reaalajas;

oled kogenud mitmesuguseid ja uudseid suhtlusolukordi, meeskonnatööd erinevate inimestega ning õpid saama ja andma tagasisidet;

mõistad, et idee on hõbe, aga teostus kuld.


Tähelepanu!

Koolitusel osalejad peavad olema valmis „inimkatseteks“ ja struktureeritud tagasisidepäringuteks, sest see on uue toote prooviüritus. Seetõttu on koolituse pilet praegu vaid 95 €. Kaks nädalat enne üritust saab piletit osta tavahinnaga 150 €. Edaspidi on koolituse tavahind 350 €. Kohtade arv on piiratud.