fbpx
Korraldaja Elamuslabor
7507Koolitus „Õppimine juhitud läbikukkumistest ettevõtluses“
21.06.2018
09:00 - 17:00
Osta pilet
Osalustasu 50 €. Kohtade arv on piiratud!

Koolitus „Õppimine juhitud läbikukkumistest ettevõtluses“

Selles töötoas loome ideest päris toote ning näitame, kuidas selle ümber moodne ja efektiivne ettevõte ehitada. Moodustame meeskonnad, kes loovad kaheksa tunniga tootekontseptsiooni, prototüübi ja MVP (minimaalselt toimiva toote) ning töötavad välja ärimudeli, presentatsiooni, pakendi, turundusmaterjalid jpm. Tegevuse vahele mahub maitsvat toitu, suhtlemist ja koostööd, pinget, higi, pisaraid ning mõtteid sellest, milline on üks paindlik tulevikuettevõte ja kuidas ise selle poole püüelda.


Miks see töötuba eriti vinge on ja miks Sa peaksid sellest osa võtma?

Selline koolitusmudel ja õpiformaat on Eestis unikaalne ning osalejal on võimalus osa saada millestki täiesti teistsugusest.

Töötuba toimub eriti põnevas kohas – Kultuurikatla avastamata nurgatagustes, kuhu vaid vähesed on saanud oma jalga tõsta.

Kuuled näiteid edukate ettevõtete ebaõnnestumistest ja võitudest.

Tutvud uute ettevõtlike inimestega.

Saad aimu sellest, kuidas mõtleb „moodne“ ettevõtja.

Saad meie proovitöötoast osa võtta erakordsetel tingimustel.


Keda ja miks siia ootame?

Ootame töötuppa osalema ettevõtjaid, ettevõtlusega alustavaid inimesi ja ka neid, kellel on praegu olemas vaid mõte tootest või teenusest.

Soovime näidata, et uute ideede käivitamine, kiire edasiarendamine ja ettevõtlusesse rakendamine ei sõltu perekondlikust seisust, sotsiaalsest taustast ega vanaema pärandusest. Õige meelelaadi ja heade mõtete olemasolul on kõik võimalik.


Pärast koolituse läbimist:

saad aru, et uute asjade loomine ja realiseerimine ei ole midagi kauget, keerulist ega kättesaamatut;

saad mõtteid, kuidas kas või kohalikust autotöökojast või juuksurisalongist moodne ja jätkusuutlik ettevõte kujundada;

oled kogenud, kuidas moodne tehnika (3D-printer, CNC-tööpink, laser jne) võimaldavad luua loetud minutitega uusi tooteid ja neid kiiresti edasi arendada;

mõistad, et idee on hõbe, teostus aga kuld;

oled saanud oma tööriistakasti hulgaliselt uusi võtteid, mõtteid ja töövahendeid, kuidas oma ettevõtet arendada või optimeerida või ka täiesti uut ettevõtet käima lükata;

kuuled edulugusid ja ebaõnnestumisi ning saad tuttavaks uute ettevõtlike inimestega;

oled loonud koos oma meeskonnaga toote, mis on ehe näide sellest, milleks Sa tegelikult võimeline oled. See omakorda saab eeskujuks sinu praegustele ja tulevastele ideedele;

saad võrrelda erisuguste lähenemisviiside/ettevõtlusstrateegiate ja ideede tulemusi reaalajas.


Eellugu

Töötuba on välja kasvanud Elamuslabori Hack & Go formaadist, mis on oma olemuselt disainmõtlemise ja meeskonnaehituse koolitus. Oma seniste klientide soovitusi kuulda võttes otsustasime luua puhtalt ettevõtlusest huvitatud inimestele suunatud töötoa, millega püüame meie ettevõtlusmaastikul levinud iganenud mõtteviise ja eelarvamusi muuta.


Tähelepanu!

Töötoas osalejad peavad olema valmis „inimkatseteks” ja struktureeritud tagasisidepäringuteks, sest tegemist on uue toote prooviüritusega. Seetõttu on töötoa pilet praegu vaid 50 € (tavahind 350 €). Kohtade arv on piiratud ja osaleda saavad vaid 15 õnnelikku.