fbpx
Korraldaja Kultuurikatel
5370Kultuurikatel esitleb: Craig Tannocki (Šotimaa) loeng „Veganluse normaliseerimine – Glasgow’ kogemus”
04.11.2017
13:15 - 14:15
Ukselt tuleb osta Tallinna Taimetoidumessi 2017 pilet, mis maksab 1 €.

Kultuurikatel esitleb: Craig Tannocki (Šotimaa) loeng „Veganluse normaliseerimine – Glasgow’ kogemus”

Craig Tannock (Šotimaa) on 90-ndate algusest Glasgow’s kontserdikohti pidanud ja alates 1994. aastast vegansöögikohti rajanud. Tegemist on pika ja huvitava teekonnaga, mille jooksul on tulnud palju raskusi ületada. Ettevõttel on praegu kuus täielikult vegankohvikut, ‑baari ja ‑kohta ning hiljuti avati uus ettevõtmine Leithis Edinburghis. Kohtadest on saanud Šotimaa kultuuri- ja veganlustaristu olulised osad ning üks neist, Mono, on praegu Glasgow’ lemmikettevõtte tiitli omanik.

Craig jagab oma lugu, räägib saadud õppetundidest ning jagab oma kogemusi, mis loodetavasti inspireerivad veganäride omanikke ja tutvustavad tema tulevikuplaane.

Loeng on inglise keeles.

Kõik on teretulnud!

 

Loeng on Tallinna Taimetoidumessi 2017 osa. Messi korraldajad on Eesti Vegan Selts, loomakaitseorganisatsioon Loomus ja loomaõiguslusliikumine Loomade Nimel.

Sündmuse peasponsor on kohalik mahemahlatootja HeyDay Organic Eesti. Messi toetavad Kultuurikatel, Mulieresi mahepuhastusvahendid, Svenska Bioforce AB Eesti filiaal ning mahetoodete jae- ja hulgimüüja Biomarket (kelle moto on „Nii terve ja rõõmus“).

 

Teave: Dagmar Kase / dagmar.kase@kultuurikatel.ee / +372 58 874 921 / www.kultuurikatel.ee