fbpx
Korraldaja Live Nation Estonia OÜ
5310Milky Chance – The Blossom Tour 2018
13.02.2018
20:00 - 23:00
Osta pilet
Pilet 39 €. Internetipoest ostes lisandub pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0,50 € pileti kohta.

Milky Chance – The Blossom Tour 2018

13. veebruaril esineb Tallinna Kultuurikatlas Saksa ansambel Milky Chance. Kontsert toimub bändi uue turnee „The Blossom Tour 2018” raames.

Kontserdile müüakse ainult 1299 piletit.

 

Iial ei tea, keda koolis esimesel päeval kohtad. Vahel võib juhtuda, et sind tutvustatakse sinu tulevasele kõige paremale sõbrale. Just nii läks Clemens Rehbeinil ja Philipp Dauschil, keda tuntakse kui Saksa ansamblit Milky Chance. „Kohtusime muusikakursustel ja meil klappis loominguliselt kohe. Esimesel päeval vaatad ikka klassiruumis ringi ning püüad aru saada, kes on vinge ja kes mitte nii väga. Ei võtnud üldse pikalt aega, et aru saada, et saame omavahel väga hästi läbi,” meenutab Clemens naerdes.

 

Milky Chance’i debüütalbum „Sadnecessary” salvestati väikeses iseehitatud kodustuudios ja anti välja enda plaadifirma Lichtdicht Records kaudu. Plaadist on saanud tõeline fenomen. Nii on näiteks selle esiksinglil „Stolen Dance” nüüdseks Youtube’is juba üle 320 miljoni vaatamise. Oma esimese suurejoonelise kontserttuuri reklaamimiseks kasutasid muusikud ainult sotsiaalmeedia kanaleid, aga juba peagi mängis Milky Chance järjest suuremale publikule aina suuremates kontserdipaikades. „Meil ei olnud kunagi kindlat plaani,” paljastab Clemens. „Jõudsime anda kõigest kaks kontserti, enne kui otsustasime albumi kallale asuda. Me ei ostnud endale kallist stuudiovarustust ega palganud isegi produtsenti. Tegime seda, mida tahtsime, ja tundsime end sellal hästi. Meie soov oli lihtsalt muusikat salvestada ja ega meil ei olnud õrna aimugi, et kõik võib sellest nii palju suuremaks kasvada ning viia esinema mitme tuhande pealise publiku ette.”

 

Põimides omavahel elegantseid kaasakiskuvaid elektroonilise muusika rütme akustilise kitarri kõla ning elava, küllusliku ja käreda vokaaliga, lõi Milky Chance oma ühemõtteliselt unikaalse stiili ning tänu avarale emotsionaalsusele loomingus on saanud endale väga laia kuulajaskonna. „Melanhoolia on miski, mida endaga alati kaasas kanname. Parimad lood õnnestuvad meil just siis, kui endalgi kergelt melanhoolne tuju on,” mõtiskleb Clemens. „Mõelge sellest kui loo autori hingest, mis on segatud elektrooniliste rütmidega. Ja kuigi meie lood on tavaliselt veidikene nukrameelsed, on neil ka tõeliselt positiivsed noodid sees. Enamiku meie palade järgi saab ka ju vabalt tantsida!”

 

Ansambli uus stuudioalbum „Blossom” nägi ilmavalgust 2017. aasta kevadel, säilitades muusikakriitikute sõnul loomingus kõike seda, mille poolest Milky Chance kuulsaks sai, kuid samal ajal tuues sisse huvitavat muusikasegu, mis sulatab kokku nii elektroonilise, reggae kui ka folkmuusika elemendid. Uue kauamängiva ilmumisele pühendatud maailmaturnee „The Blossom Tour” koosneb üle kuuekümnest esinemisest nii Ameerikas kui ka Euroopas. Eestisse jõuab Milky Chance 13. veebruaril 2018, kui ta esineb Tallinna Kultuurikatlas. „Lõppude lõpuks oleme õnnelikud, kui inimesed avastavad meie muusika just iseenda jaoks ja tulevad meie kontserti lihtsalt nautima. See on meile puhas rõõm, kui publik kuulab mõnda lugu ja seob selle enda kogemusega. Muusika tegemise puhul on see kõige imelisem ja hea meelega edendame seda ka edasi,” lisasid Milky Chance’i liikmed.

 

AJAKAVA
19:00 uksed
20:00 kontsertprogrammi algus
23:00 ürituse orienteeruv lõpp

______

Kontsert on vanusepiiranguta.
Ligipääs ratastooliga on olemas (peasissepääsust).