fbpx
Korraldaja North Star AI
8732North Star AI, masinõppe konverents arendajatele
07.03.2019
08:00 - 18:00
Osta pilet
Tavapilet 222 € kuni 06.02.2019.

North Star AI, masinõppe konverents arendajatele

North Star AI – kuidas andmed aitavad teie süsteeme nutikamaks muuta

North Star AI on tehnoloogiakonverents, mis keskendub andmeteaduse ja masinõppe tehnilistele aspektidele. Kaks paralleelselt toimuvat sessiooni keskenduvad andmeplatvormidele, algoritmidele, töövahenditele ja mudelitele ning käsitlevad seda, kuidas lahendada kõige raskemaid probleeme, mis massiivsete ja mürarikaste andmekogumite korrastamisel ja analüüsimisel ette tulevad.

Osalejate seas on üle 15 rahvusvahelise tehisintellekti valdkonna superstaarist esineja ning enam kui 500 arendajat, tehnoloogiaettevõtte juhti, andmeteadlast ja tootespetsialisti. Terve päeva kestval konverentsil on kaks paralleelset sessiooni ja päeva lõpetab tehisintellekti teemapidu.

Saate vastused järgmistele küsimustele:

* Kuidas kasutada masinõpet oma ettevõtte probleemide lahendamiseks?

* Kuidas on võimalik luua paremaid masinõppesüsteeme?

* Kuidas on masinõppe abil võimalik vähendada kulusid ja suurendada tulusid?

Konverentsi North Star AI põhieesmärk on tuua kokku parimad arendajad, insenerid, andmeteadlased ja andmepõhiste idufirmade juhid.

ESINEJAD

Praktikud muu hulgas järgmistest ettevõtetest: Google DeepMind, Spotify, Netflix, Taxify, Starship, Lyft! Täielik nimekiri: https://aiconf.tech/speakers.

TEEMAD

Teemadering ulatub andmeanalüüsist metaõppeni, käsitletakse rakendusi kõnetuvastuses, tekstitöötluses, tervishoius, transpordis, tarnetes, muusikas, filmides ja nii edasi. Saate igakülgse ja parima võimaliku ülevaate masinõppest ja andmeteadusest ning tutvute valdkonna parimate ja säravaimate asjatundjatega.

Juhtivate ettevõtete asjatundjad räägivad järgmistest lahendustest:

* inimkeskse masinõppe infrastruktuur;

* intelligentsete asjade internet;

* andmete visualiseerimine;

* kõnetuvastustehnoloogia tehnoloogiapinu;

* süvaõpe;

* metaõpe ja metakinnistamisega õpe;

* isejuhtimine;

* korduv närvivõrk.

MIDA TE SAATE?

* Viige oma karjäär uutesse kõrgustesse, kuulates terve päeva vältel personaalseid masinõpet ja andmeteadust puudutavaid ettekandeid, mille käigus saate teadmisi ja väljaõpet uute töövahendite ja meetodite kohta.

* Tutvuge juhtivate masinõpet ja andmeteadust rakendavate ettevõtete telgitagustega ning kuulake, mida on tööstusharu juhtidel rääkida andmealaste juhtumiuuringute kohta.

* Looge kontakte kohaliku ja rahvusvahelise tasandi tehnoloogiageeniustega, kes tegelevad samade või sarnaste teemadega.

* Päeva täielikuks nautimiseks on kindlasti oluline ka hõrgutav hommikusöök, lõunasöök, kohv/tee/joogid ja meelelahutus.


Konverentsi North Star AI toetavad Taxify, Proekspert, Starship Technologies, Monese, Veriff.

Kui olete huvitatud partnerlusest, kirjutage palun aadressil triin@aiconf.tech.