fbpx
Korraldaja Live Nation Estonia OÜ
8222Paul Kalkbrenneri (DE) uus kava „Parts Of Life“
18.01.2019
20:00 - 23:00
Osta pilet
Early Bird’i pilet 39 € (lisandub Piletilevi vahendustasu 0,50 €). Pileti hind tõuseb! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a lastel.

Paul Kalkbrenneri (DE) uus kava „Parts Of Life“

Reedel, 18. jaanuaril esineb Tallinna Kultuurikatlas uue live-kavaga „Parts Of Live“ Saksa live-artist, elektroonilise muusika produtsent ja näitleja PAUL KALKBRENNER.

Saksa päritolu elektroonilise muusika produtsendi Paul Kalkbrenneri albumid on jõudnud edetabelitesse, tal on andunud fänne üle kogu maailma ja ta on üles astunud rahvusvahelistel festivalidel – kõik see on teinud temast tekno superstaari. Kalkbrennerit peetakse live-artistiks ja mitte lihtsalt DJ-ks just tänu oma etteastete põnevale ülesehitusele, mille käigus võtab ta oma loomingu tükkideks, et see live-esinemisel uuesti kokku panna.

Kalkbrenner andis hiljuti välja oma kaheksanda stuudioalbumi „Parts Of Life“, mis on tema jaoks murdepunktiks. See on sügavalt isiklik, taaselustav, puhas ja toores kehastus Pauli tekno suursugusest kõlast. Album jõuab kuulajateni kümme aastat peale tema multiplaatinumi staatuse saavutanud albumit „Berlin Calling“. See on viimased kümme aastat edetabelite vallutamise ja omanäolise tekno kuulajaskonna laiendamisele keskendunud artistile otsustav hetk.

Sakslasest produtsent ei ole mitte ainult kuulus muusik, vaid ka näitleja. Kalkbrenner on mänginud peategelasest produtsenti filmis „Berlin Calling“, millele ta lõi ka taustamuusika. Samuti peetakse teda kodumaiseks kangelaseks, sest ta on suutnud oma minimaalsed elektroonilised kompositsioonid tuua välja Berliini maa-aluste seinte vahelt hoopis laiema publikuni, kõnetades oma muusikaga miljoneid ning astudes suurtel festivalidel üles peaesineja rollis.

Neljakümnendates Kalkbrenner on elektroonilist muusikat produtseerinud ja mänginud klubides Saksamaa taasühinemise algusaegadest alates. Ta on sündinud Ida-Berliinis ja oli vaid kaheteistaastane, kui müür langes. Nooruk kasvas üles linna teknoklubide keskel, üritades samal ajal ise lugusid kokku lõikama ja esitama õppida. Nüüd loob ta oma muusika live-ettekandena teiste artistide lugusid ning oma loomingut kokku miksides.

„Aastaid ühte ja sama rauda tagunud produtsent teab, mida teeb. Ta kasutab oma loomingus pop-elektroonikale omaseid võtteid, põimides lugudesse instrumente ja vokaale ning luues küllaltki ettearvatavaid kulminatsioonihetki. Kõik lood lükkavad kuulajat ennastunustava oleku poole,“ arvustas Kalkbrenneri viimast albumit „Parts Of Life“ ERRi kultuuritoimetus.

Paul Kalkbrenneri äärmuseni viimistletud produktsioonid on täis energiat ning aitavad kuulajatel argipäeva katsumustest hetkeks põgeneda, suunates neid kunsti, ekstaasi, lootuse ja armastuse poole. Kalkbrenner esines tänavu näiteks Belgia tantsumuusikafestivalil Tomorrowland, kus võis fännide käes märgata silte, et Paul oma loominguga ongi nende isiklik terapeut.

 


AJAKAVA
19.00 Sissepääs
20.00 Programmi algus
Ürituse täpsem ajakava avaldatakse hiljem.


Kontsert on vanusepiiranguta.