fbpx
Korraldaja Tallinna Kultuurikatel SA
2783Sofie Svare Fischeri (Taani) töötuba ja loeng
05.11.2016

Pilet Taimetoidumessile on 1 euro.

Sofie Svare Fischeri töötoa osalemistasu on 15 eurot.

Sofie Svare Fischeri (Taani) töötuba ja loeng

Sofie Svare Fischer, toortoidukokk ja ökoloogilise eluviisi instruktor, tutvustab 5. novembril Kultuurikatlas Taimetoidumessi raames taimetoidule pühendunud ettevõtlust ning juhendab toortoitumisele ja suure toiteväärtusega tooršokolaadi valmistamisele keskenduvat töötuba.

 

Laupäeval, 5. novembril kell 11.30–14.30 toimub Kultuurikatla Toidulaboris Sofie Svare Fischeri töötuba “Raw Love’i šokolaaditöötuba”. 

Töötuba keskendub suure vibratsioonienergiaga tooršokolaadile ja energiat andvate supertoiduainetele ning Sofie juhendamisel saab õppida valmistama Raw Love’i šokolaadi ja kasutama energiat andvaid supertoiduaineid kiiresti valmivates roogades.

Töötuba on inglise keeles. Osalemistasu on 15 eurot. Messi sissepääsu juures tuleb osta ka pilet taimetoidumessile (1 euro).

Kuna osalejate arv on piiratud, palume ette registreeruda kuni 3. novembrini e-posti aadressil dagmar.kase@kultuurikatel.ee. Kohapeal (Toidulaboris) saab osaluspileti lunastada vaid sularaha eest eelregistreerumise nimekirja alusel. Töötoa eest tasumisel palume varuda täpne sularaha. Ette registreerumata soovijad saavad osaleda vaid vabade kohtade olemasolu korral. Kõik on teretulnud!

 

Samal päeval kell 16.00–17.00 toimub Kultuurikatla Vahetänava saalis Sofie Svare Fischeri loeng “Taimetoidule pühendunud ettevõtjad ja loodusliku elustiili propageerimine – loodusele lähemale”.

Loeng käsitleb toortoidukohvikut The Raw Tribe, mis oli esimene toortoidurestoran Kopenhaagenis, ning selle praegustest kontseptsioonidest: Raw Love Cakes (armastuse toorkoogid) ja Living Earth – Healthy Living Made Easy (Elus maailm – lihtsaks tehtud tervislikud eluviisid). Living Earth on supertoidukohviku kontseptsioon, millega alustatakse Kopenhaagenis 2016. aasta detsembris.

Loeng on inglise keeles. Messi sissepääsu juures tuleb osta pilet taimetoidumessile (1 euro).

 

LISATEAVE

 

Töötuba “Raw Love’i šokolaaditöötuba”, juhendaja Sofie Svare Fischer (Taani)

Praktiline töö suure vibratsioonienergiaga tooršokolaadi ja energiat andvate supertoiduainetega ning nende maitsmine. Õpime valmistama Raw Love’i šokolaadi ja kasutama energiat andvaid supertoiduaineid kiiresti valmivates roogades.

Töötoa programm:

  • – Sissejuhatus elus toortoidu teemasse – kuidas ennast suure vibratsioonienergiaga toiduainete abil ergutada
  • – Põhitõed supertoiduainete kohta
  • – Koostisainete kombineerimine suure toiteväärtusega kiirelt valmivates roogades (praktiline töö)
  • – Supertoiduainete maitsmine
  • – Pähklipiima valmistamine
  • – Tšiiapuding

Anname koju kaasa erinevad Raw Love’i supertoidu šokolaadid ja retseptid suure toiteväärtusega tooršokolaadi valmistamiseks.

LISAKS: ülimalt tervisliku ja vastupandamatu Green Spiriti klorellakreemidesserdi “Raw Tribe” retsept.

Töötuba on inglise keeles. Osalemistasu on 15 eurot. Messi sissepääsu juures tuleb osta ka pilet taimetoidumessile (1 euro).

Kuna osalejate arv on piiratud, palume ette registreeruda kuni 3. novembrini e-posti aadressil dagmar.kase@kultuurikatel.ee. Kohapeal (Toidulaboris) saab sissepääsupileti lunastada vaid sularaha eest eelregistreerumise nimekirja alusel. Töötoa eest tasumisel palume varuda täpne sularaha. Ette registreerumata soovijad saavad osaleda vaid vabade kohtade olemasolu korral.

 

Loeng “Taimetoidule pühendunud ettevõtjad ja loodusliku elustiili propageerimine – loodusele lähemale” lektor Sofie Svare Fischer (Taani)

Loengus räägitakse toortoidukohvikust The Raw Tribe, mis on esimene toortoidurestoran Kopenhaagenis, ning selle praegustest kontseptsioonidest: Raw Love Cakes (armastuse toorkoogid) ja “Living Earth – Healthy Living Made Easy” (Elus maailm – lihtsaks tehtud tervislikud eluviisid). Living Earth on supertoidukohviku kontseptsioon, millega alustatakse Kopenhaagenis 2016. aasta detsembris.

Natural Vibes tutvustab looduslikke eluviise, et tuua positiivne muutus, minnes loodusele lähemale ja propageerides tervislikke eluviise. Natural Vibes inspireerib, harib ja motiveerib võrgustiku kaudu, jagades positiivseid sõnumeid, et tõsta meeleolu, puudutada elusid ja suurendada inimese sisemist tugevust.

Loeng on inglise keeles. Sissepääsu juures tuleb osta pilet taimetoidumessile (1 euro).

Kõik on teretulnud!

Töötuba ja loeng korraldatakse taimetoidumessi raames. Taimetoidumessi korraldavad Eesti Vegan Selts, Loomus, Loomade Nimel ja KultuuriKatel.

 

SOFIE SVARE FISCHER (Taani)

Sofie on sertifitseeritud toortoidukokk ja retseptide väljatöötaja, tervikliku eluviisi instruktor ning ta on olnud pühendunud vegan 20 aastat. Ta on välja töötanud toortoidukoogi kaubamärgi Raw Love Cakes, tal on looduslikke eluviise propageeriv blogi, ta armastab looduslikke võnkeid ja kakaod, ta suhtub kirglikult looduslikesse eluviisidesse, joogasse ja Aafrika tantsu. Teda tuntakse kui keha ja vaimu toitvate looduslike toitude pühendunud propageerijat ning kui loomingulist ja positiivse ellusuhtumisega inimest.

Sellises riigis nagu Taani, kus liha tootmine ja tarbimine on üks suurimatest maailmas, on Sofie olnud alati esirinnas, et propageerida veganite jõudu ja õpetada inimestele nende saladusi. Sellepärast otsustas ta pärast aastatepikkust praktikat, pühendumist ja arenemist luua kaubamärgi Raw Love Cakes – parima ja ainsa toorkookide tootmise, mida iseloomustab rafineeritud stiil ning mille valmistamisel on kasutatud suurima toiteväärtusega orgaanilisi toor‑ ja supertoiduaineid. Raw Love Cakesi koogid on toortaimedest, orgaanilised, gluteenivabad, piimatoodetevabad ega sisalda rafineeritud suhkrut. Iga kook on valminud sisemise õnne, loomingulisuse ja tingimusteta armastuse tulemusel.

Raw Love Cakesi kookide valmistamine on üks osa kohviku Living Earth avamisest detsembris Kopenhaageni kesklinnas. Praegu on tema tööks tervete eluviiside viljelemine ja propageerimine Natural Vibesi kaudu, milles aitab teda Richard Ohene Swum, kes on tuntud ka kui Mantse Superfly. Natural Vibesi missioon on inimesi harida, inspireerida, teavitada ja ühendada, et tuua positiivne muutus.

 

Lisainfo

Dagmar Kase / dagmar.kase@kultuurikatel.ee / +372 58 874 921 / www.kultuurikatel.ee