fbpx
Korraldaja Eesti Arhitektuurikeskus
703TAB-LAB
09.09 - 20.09.15

TAB-LAB

Eesti Arhitektuurikeskuse poolt korraldatav Tallinna Arhitektuuribiennaal TAB on alates 2011. aastast toimuv rahvusvaheline arhitektuurifestival, mis tutvustab kohalikku arhitektuurikultuuri, käsitleb aktuaalseid teemasid arhitektuuris ning heidab pilgu arhitektuurivaldkonna tulevikku.

9. septembril 2015 algav kolmas Tallinna arhitektuuribiennaal TAB kannab pealkirja “Isejuhtiv linn” ja räägib sellest, millised muutused võivad meid ümbritsevas linnas aset leida, kui rakendub kolmas tööstusrevolutsioon ja kasutusele võetakse isejuhtivad autod.

Varasem TABi arhitektuurikoolide näitus, üks biennaali neljast põhisündmusest, sünnib 2015. aasta biennaalil uuesti TABi Laborina Kultuurikatlas. Praktikuid ning teadlasi kokku tuues näitab teadusinnovatsiooni näituseruum TAB-Lab ehk TABi Labor, kuidas omavahel suhestuvad akadeemiline ja sõltumatu teadustöö, arhitektuuripraktika ning tööstusliku tootmise viimane sõna. TABi Labor  uurib, mida võiks meie ümber juba toimuv tööstusrevolutsioon tähendada arhitektuurile ja ehitatud keskkonnale.

Lisainfo

Damiano Cerrone ja Helen Pau
TABi Labori kuraatorid
helen@spinunit.eu
damiano@spinunit.eu

www.tab.ee