fbpx
Korraldaja Musiccase OÜ
3614TALLINN MUSIC WEEK 2017 – avakontsert
30.03.2017
Osta pilet
Eelmüük 25.00 € / ukselt 30.00 €

TALLINN MUSIC WEEK 2017 – avakontsert

Põhja- ja Baltimaade suurim uue muusika ja linnakultuuri festival Tallinn Music Week toimub 27. märtsist 2. aprillini.
Kristjan Järvi esitleb avakontserdil “Radio Head Rewritten”. Kava koosneb Steve Reich’i “Radio Rewrite’ist” ning muusikast, mille on kirjutanud ja mida esitab Beatbox Worldchampion Bellatrix, Gene Pritsker nii DJ kui kitarristina ja Kristjan Järvi. Neid saadab ansambel, kuhu kuuluvad keelpillikvartett Prezioso, Kristjan Randalu, Heigo ja Heili Rosin, Kirke Karja, Mihkel Mälgand, Martin Kuusk ja teised.

Avakontserdi ajakava:
18:00 uksed
19:00 Kristjan Järvi
Pilet sisaldab Kultuurikatlas järgnevat avaõhtu kontsertprogrammi!

Tallinn Music Week 2017 esitleja on Nordea pank, suurtoetajad Telia, Kultuuriministeerium, Visit Estonia, Nordic Hotel Forum ja Eesti Meedia.

Juba üheksandat korda aset leidval sündmusel esineb pealinna klubides ja kontserdisaalides üle 200 eripalgelise artisti üle maailma. Festivalilava programm hõlmab 30 kontsertpaika. Lisaks kontsertidele pealinna klubides toimuvad TMW raames muusikatööstuse konverents, tasuta „Linnalava“ kontserdid, vestlussari „TMW jutud”, restoranifestival „TMW maitsed”,  Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse kureeritud eriprogramm „TMW kunst“ ja Disainiturg.

TMW festivali kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, on vanusepiirang 18 eluaastat ning festivali külastajatele kehtivad igas erinevas kontserdikohas ja klubis kehtestatud majareeglid.