fbpx
Korraldaja Tiiu Piibur
7728Tiiu Piiburi maalinäitus ja Eva Pajuse disainrõivaste kollektsioon
15.08 - 29.08.18
12:00 - 17:00

Sissepääs on tasuta. Näitus on avatud esmaspäevast reedeni kl 12–17 (välja arvatud riigipühal). Avamine toimub 14. augustil kell 17–19.

Tiiu Piiburi maalinäitus ja Eva Pajuse disainrõivaste kollektsioon

Tiiu Piiburi maalinäitus „Eesti Kuld“ ja Eva Pajuse samateemaline disainrõivaste kollektsioon „Loodusega üks“

Tiiu Piibur on kunstnik, kelle jaoks on kogu elu looming. Tema loomingust moodustavad märkimisväärse osa loodusmaalid ning tänavu korraldab ta EV100 rändnäitust „Eesti Kuld“, mille kulminatsioon toimub 15.–29. augustil Kultuurikatla koridorklubis. Maalinäitust täiendavad disainer Eva Pajuse loodud rõivad.

Maalinäitus kutsub üles mõtlema oma juurtele ja päritolule. „Eestlane elab pühal maal, kus ta on hästi hoitud, ning ta peaks olema õnnelik, et meil on oma riik ja oma maa.“ Sammalde ja samblike väikevormide kaudu on kunstniku sooviks tuua välja ürgne kutse ja hääl ning aidata avastada väge enda sees.

Esitlusele tuleb ka disainrõivaste kollektsioon. Eva Pajuse jaoks on see esimene kollektsioon. „Meie mets on väga külluslik ja seal on nii palju, mida avastada. Ka seda kollektsiooni luues inspireerib mind mets oma rikkalikkuses.“

Kunstnikku ja disainerit seob ka ema ja tütre suhe.

Tiiu Piibur ja Eva Pajus: „Kallid inimesed, palun võtke aega iseendale, et märgata meid ümbritsevat ja meie sees toimuvat, et äratada igaühes meis ürgne vägi.“

Tulge tutvuma juurepessi, habesambliku, kännupessi, vääveltoriku jt samblikega!

 


Lisateave

Tiiu Piibur

info@tiiupiibur.com

+372 5815 8448

www.tiiupiibur.com

https://www.ev100.ee/et/eesti-kuld