fbpx
Korraldaja Tjuun In, Gram-Of-Fun, Wromd, Pada
7765Tjuun In @ Pada – Brookes Brothers (UK)
10.08 - 11.08.18
23:00 - 05:00

Piletid kohapeal! Pilet 8 € (FB- attend enne südaööd). Pärast südaööd pilet kõigile 10 €. Eelisjärjekorra pilet 20 €.

Tjuun In @ Pada – Brookes Brothers (UK)

Augustikuus on Padas ilusa trummi ja bassi musternäidis Brookes Brothers.

Kahes saalis mängivad muusikat:

Klubiruum
Brookes Brothers (UK)
Yohan (WROMD)
residendid: To-Sha/Qba/L.Eazy (Tjuun In, R2)

Väike saal
Gram-Of-DJ:
Jaan Jaago
Raul Ojamaa
Kostja Tsõbulevski


The Brooks Brothers kuulub drum and bass’i žanris enim loorbereid pälvinud artistide hulka. Neist on saanud arvestatav tegija kogu bassimuusikas. Soul‘i- ja diskoseguste rütmide poolest tuntud The Brooks Brothers on üks DnB edukaimaid muusikaprodutsentide kooslusi.

Pärast seda, kui The Brooks Brothers avaldas 2005. aastal oma esimese singli Danny Wheeleri W10 Recordsi alt, on neist saanud DnB klassikud. Duo Viperi-debüüt leidis aset juba 2006. aastal, kui nad avaldasid plaadifirma alt oma 8. singli „Someone / Promise“.2008. aastal sai duo edulugu jätku edetabelite tippu jõudnud looga „Tear You Down“. See püsis kaks nädalat Suurbritannia tantsulugude tabeli esikohal ja veel 15 nädalat esimese kahekümne seas.

2013. aastal läks The Brooks Brothers eksklusiivselt Viperi alla ja avaldas veel edetabeleid vallutanud singleid, nagu „Carry Me On“. Selle nimetas BBC Radio 1 saatejuht Zane Lowe maailma kuumimaks looks ja see kuulutati BBC-sse jõudnud hümniks.

Kuus aastat pärast seda, kui duo avaldas Fresh and Adam F-ile kuuluva Breakbeat Kaose alt oma esimese albumi, on nad taas avalikkuse ees oma kauaoodatud teise kauamängivaga „Orange Lane“. Tegu on järjekordse meistriteosega, mis annab tunnistust vendade erakordsest musikaalsusest ja mitmekülgsusest.

Albumil teevad kaasa erinevad lauljad, nt: loo „Flashing Lights“aitavad täiuslikuks muuta ShezAri hingestatud vokaal ja Bossman Birdie’ räpiosa, samas kui loos „Waiting Right Here“võib kuulda muusikatööstuses laineid lööva Charlotte Hainingu võluvat häält ning Pierre Da Silva soe vokaal kõlab loos „Times Of Trouble“ning samuti albumi lõpuloos „We Got Love“.

Lugudest „Movin On“, „All About You“ja „So Many Times“on tunda The Brooks Brothersi vana head funk’i- ja soul‘i-segust DnB-d. Albumi avalooga „The One“(koos ShockOne’iga) haaratakse kuulaja aga bassi ja plekiste trummihelide maailma.

Selle soul’i, funk‘i, diskot ja veel mitut teist žanri omanäoliselt kombineeriva kauamängivaga on The Brooks Brothers tõepoolest jõudnud uue tasemeni. Orange Lane‘i ootab klassikustaatus.


Uksed avatakse kl 23.00.

Sissepääs alates 18. eluaastast.