fbpx
Korraldaja TMW
13902TMW 2021: Avaõhtu
30.09.2021
19:00 - 21:45
29€

TMW 2021: Avaõhtu

Koostöös Eesti Kontserdiga tuleb esmaettekandele helilooja Liisa Hõbepappeli uudisteos „Sina armas oled manner”. Esitab rahvusvahelise klaverikammermuusika konkursi „Tallinn 2021” värske võitja Trio ’95, kelle esituses kõlab ka Tõnu Kõrvitsa “Unesulased”.

Esimest korda kõlab ka rahvusvaheline koostööprojekt „Themes For Great Cities: Tallinn“, mida esitab kooslus Jonas Kaarnamets, Erki Pärnoja koos Taani bändist Mew tuntud Jonas Bjerre ja USA muusiku Alex Maiologa.

Õhtu lõpetab Sander Möldri kogumikalbumi „TIKS086″ esitlus. Koos Möldriga on laval kitarrist Frederik Küüts ja bassist Siim Avango ning lauljad Daniel Levi, Stefan, Marie Vaigla, Yasmyn ja Jon Hazel Eestist, Aron Blom ja EZEE Rootsist, ning Emily Roberts Saksamaalt.

Avaõhtu juhatavad sisse president Kersti Kaljulaid, Telia Eesti juht Robert Pajos ja TMW peakorraldaja Helen Sildna.

Avaõhtu piletid 29 EUR Piletilevis. Avaõhtule pääseb ka TMW toetajapassi või PRO passiga, müügil shop.tmw.ee. Festivalipass avaõhtu esimese poole kavas ei kehti.
Sander Möldri plaadiesitlusele katelde saalis on müügil ka eraldi piletid ning sellele kehtivad kõik TMW passid:festivalipass, toetajapass ja PRO pass.